Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok nekem alapozót ajánlani?

Tudnátok nekem alapozót ajánlani?

Figyelt kérdés

Alapozót keresek.

Eddig erős fedésű alapozókat használtam (néha már-már maszkos fedést elérve), de rájöttem ,hogy teljesen felesleges. (Igaz elő -elő fordul egy.két bőrhiba, apróbb pattanás, de nem vészes, plusz korrektorral könnyedén elfedem őket.)

Az lenne a lényeg, hogy könnyű legyen, valamint ne kopjon le 1-2 óra alatt.De használható legyen igazán fehér bőrre is.

(Az lenne a legjobb ,hogy drogériákban be lehetne szerezni)


Előre is nagyon köszönöm!



2015. aug. 4. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! A Vichy teint idéal alapozó nagyon, nagyon jó....igaz,patikában lehet kapni.
2015. aug. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bourjois, közepes fedés, természetes hatású, tartós, nekem egész nap kitart a zsíros bőrömön. És van belőle világos.
2015. aug. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, utána nézek az eddig említetteknek.

Ha tud még valaki mondani alapozókat megköszönném.

2015. aug. 4. 17:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Catrice all matt plus alapozó. Ez nagyon jó hogyha zsíros/kombinált bőröd van, fedése közepes, vagy talán annál egy kicsit erősebb. :D
2015. aug. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!