Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az én bőrszínem ilyen fura,...

Az én bőrszínem ilyen fura, vagy a termék vacak?

Figyelt kérdés

Sajnos nálam nem egy elhagyható dolog a sminkelés, már a karikáim miatt se, amiket meg így se tudok rendesen elfedni. Vettem essence-s cc krémet natural árnyalatban (ez az egy szín volt csak), de rózsaszínes árnyalatot ölt a bőrömön (hozzáteszem ilyen sárgás-bézses bőröm van). Ez nagy baj? Vagy ez általában ilyen?

Ui.: Ha lehet tapasztalatokat írjatok. Sajnos az nem volt opció, hogy a kézfejemen teszteljem a terméket, mert sikerült úgy leégnem a napon, hogy csak a karjaim lettek barnák, plusz a termékből nem volt teszter.



2015. aug. 12. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:

A termék vacak.

Olyat kéne választani, ami olyan színű, mint a bőröd, kben fura lesz a fejed vele. :)

Vegyél egy jó minőségű alapozót szerintem.

2015. aug. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A smink hibája...egyrészről maga a márka sem a legjobb, másrészről meg kell találnod a bőrszínedhez passzoló árnyalatot, úgy nem nagyon lehet válogatni, hogy csak ez van és biztos jó lesz. Próbáld ki a nyakadon, arcodon mielőtt megvennéd.
2015. aug. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Többféle bőrszín létezik és krémekből is többféle van, szóval teszter nélkül venni bármit is hülyeség. Essence-t venni meg külön hülyeség ha fedés kell, mert az semmit nem fed, gyenge márka. Vegyél egy normális alapozót, pl Bourjois, Clinique...
2015. aug. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tudtok mondani olyan termékeket, amik kb jól fednek, tartanak is, de nem méregdrágák (3-4 ezer kb)?
2015. aug. 12. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!