Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek mivel vehetném rá...

Szerintetek mivel vehetném rá a szüleimet?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy száj pc-t de anya nem igazán engedi. Apa lehet h meg is engedné, csak anya beleegyezése is kell és nem tudom h hogyan győzhetném meg.

2015. aug. 14. 18:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kérdés: hány éves vagy?
2015. aug. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
15 vagyok
2015. aug. 14. 18:20
 3/14 zsombor1969 ***** válasza:
Kicsit több infó?... hány éves vagy, ilyesmi. Körülmények, hogy kérted.
2015. aug. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
15/L Legtöbbször már a mondat elején félbeszakít, és nem is engedi végigmondani, aztán meg már csak kiabálunk egymással. Apa simán belemenne, még abba is h tattoom legyen, csak anya mindig beleszól. Lényegében ennyi.
2015. aug. 14. 19:17
 5/14 anonim ***** válasza:
15 évesen pisis vagy még ehhez. Hallgass anyádra, ne feküdj le későn, edd meg a spenótot, játsszál sokat, alaposan moss fogat, télen vegyél fel sálat, sapkát, és ne fogadj el semmit a cukrosbácsitól!
2015. aug. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Jahh, és tanulj meg magyarul: tetoválás, tetkó, etc, etc...

Ha úgy beszélnék, mint te:

Ittam milket.

Felmostam a floort.


Na látod, hogy röhejes...

2015. aug. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 zsombor1969 ***** válasza:
...és nem 'pc'... a PC az a személyi számítógép. Amúgy meg minek akarsz tetoválást? Ritka értelmes vagy a szüleiddel együtt ;|
2015. aug. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Sok értelem nem szorult belétek... Sajnálom ha megsértettem egy kockát azzal h pc-t írtam, de a piercinget nagyon sokan írják így. Ja igen, és ha lehet én döntöm el h mit akarok magammal. Mert én nem b*szni akarok hanem egy piercinget -.- Lehetőleg legközelebb csak olyanok válaszoljanak akik értelmeset is tudnak mondani. ;)
2015. aug. 14. 20:30
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja, és hidd el, nem jársz jól, ha 15 évesen te akarod eldönteni a nagyobb kérdéseket, és nem hallgatsz a szüleidre. Egy 15 éves még bőven gyerek, felelőtlen, butus, nem lát előre, heves, és befolyásolható.
2015. aug. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A piercing még nem gáz, mert azt ki lehet venni később, és összeforr a helye, ha nem tetszik már neki.

A tetkóhoz még korán van.

2015. aug. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!