Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan vehetném rá a szüleimet...

Hogyan vehetném rá a szüleimet, hogy engedjék meg, hogy legyen cicánk?

Figyelt kérdés
Volt már egy macskánk, de sajnos ősszel elpusztult. Nagyon szerettük. Én szeretnék egy új kiscicát, de lehet, hogy elköltözünk. Lehet, hogy belemennének abba, ha egy szobatiszta cicát fogadnánk örökbe? Mert ugye akkor tudna velünk költözni. Csak nem tudom, hogy előálljak-e újra az ötlettel: félek az elutasításuktól, és ugyanakkor lehet, hogy ha hazaállítanék egy cicával, akkor belemennének. A cica eltartásával (anyagiak) nincs gond. Mit tegyek? Nagyon szeretnék segíteni egy macskán, és szerintem mindannyiunk életébe boldogságot csempészne..

2015. aug. 7. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ütemezd költözés utánra, ha már tudod hova viszed. Mert azért nem mindenhol tartható macska.
2015. aug. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hová költöznénk. De csak akkor költözünk be, ha a mostani bérlők felszámolják a bérletet - és ez a közeljövőben nem várható..
2015. aug. 7. 20:59
 3/4 A kérdező kommentje:
És az a hely alkalmas macskatartásra:)
2015. aug. 7. 20:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor mondd hogy szeretnél új cicát, a régivel sem volt gondjuk akkor miért lenne egy újjal? Szobatiszta bármelyik lehet, nem nehéz megtanítani, alapból tudni szokták.
2015. aug. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!