Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Ti milyen sminket...

Lányok! Ti milyen sminket használtok a mindennapokra (pl. suli)?

Figyelt kérdés

Minden érdekel... alapozó,múder,spirál...stb. amiket csak használtok:) Légyszi fajtát is írjatok, hogy miből milyet..

Mennyi időt töltötök sminkeléssel?

Mennyit költötök sminkcuccokra, és milyen gyakran(meddig elég)?

Kort is írjatok! Köszi


2015. aug. 16. 12:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Essence szemöldök ceruzát ugyanilyen korrektort, Astor tus, Maybelline szempillaspiralt és Aden bronzosítót.
2015. aug. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
26%

Garnier BB krém, L'Oréal Lash Architect 4D szempillaspirál, Carmex epres ajakbalzsam. (ha nagyon sápadt vagyok, akkor L'Oreal le blush arcpirosítót használok, ezt az anyukámtól szoktam elkérni, nekem külön nincsen)

Hétköznapokra, mint láthatod, nem igazán sminkelem magam; kb 5 percet igényel a reggeli készülődésből.


A BB krémet havonta veszem, fontosnak tartom, hogy friss terméket használjak az arcomra, egyébként olyan 1,5-2 hónapig is elég lenne. (kb 2500 Ft)

Szempillaspirál nagyjából 2-3 hónapig elég szokott lenni. (5500 Ft)

Ajakbalzsamot mindig csak Carmexet veszek, ezt is havonta.


Összevetve az egészet, havonta csak 3 ezret költök sminkre, viszont van olyan hónap, amikor 8-at (a szempillaspirál kicsit megdobja az árat).


Hétvégére, ha buliba megyek még kiegészítem ezt szemceruzával, szemhéjpúderrel, szemöldökformázással, ezeket anyumtól szoktam elcsenni, többsége essence márkájú, van benne egy-két noname meg maybelline, l'oreal stb és fogalmam sincs mennyibe kerülnek :D


Hétköznapra viszont feleslegesnek tartom a sok hacacárét, főleg iskolába.

18L

2015. aug. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
essence korrektor, maybelline one by one szempillaspirál oszt cső 12/L
2015. aug. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Helia-D BB krém, maybeline korrektor, alverde ajakbalzsam.

3-4 ezer forint körül volt így összesen, április-május környékén vehettem, még mindből van rendesen.

2015. aug. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

catrice cover concealer korrektor

miss sporty púder

lovely sárgatubusos spirál:D

meybellinne baby lips (pink punch)

ennyi:) 13/L

2015. aug. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Mattításra - vagyis púderként - sima étkezési kukoricakeményítőt használok. Negyed kiló kb. 300 Ft és több, mint egy évig elég.


Miss Sporty Eye Millionaire víztaszító szemceruza, 500 Ft, több, mint fél évig elég.


A reggeli sminkelés olyan 2-3 percet vesz igénybe.


25 éves vagyok.

2015. aug. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Őhh... szegény világ van és nincs keresetem 16 évesen. Anyát meg nem szeretem zaklatni, hogy adjon pénzt. :D [link] <-- ezt viszont mindig olvasom, mert látom mi jó ár-érték arányban. :)

Alapozót nem használok, korrektornak essence :) ez eléggé hamar ki szokott fogyni...

Oriflame-ből van a púderemem és a matt bronzosítóm, bár bronzosítóból a catrice-t ki szeretném próbálni. :)

Utána essence fekete szemceruza (alsó, felső vízvonal), majd Lovelys tussal cicásra kihúzom. Kedvenc termékem 600Ft és iszonyat jó. :D Ezt a kettőt vagy másfél-két havonta újra veszem.

Utána szempillagöndörítő, Oriflame-es szempillaspirál. A szempilláimra nagyon odafigyelek, hogy szépek legyenek. :)

Végül a szemöldököm kihúzom sötétbarna ceruzával. Azt hiszem az is Oriflame-es.

2015. aug. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
41%

Régen rengeteg sminket viseltem, mert nagyon nem volt önbizalmam, csak sminkkel. Sok sminkkel. Akkor alapozót, púdert, szemceruzát alulra-felülre, szempillaspirált, bronzosítót, valami rúzst használtam, meg a szemöldököm megigazítottam. Megjegyzem, 14 éves voltam... mint egy k urva, olyan voltam. Ma már csak a szemöldökömre festek rá egy picit, meg szempillaspirál, de csak felülre. Egy év telt el, mire rájöttem, hogy tényleg a kevesebb néha több. Amúgy most a szemceruzám, amit a szemöldökömre teszek, az Lovely, Rossmannban 450 ft, a szempillaspirál essence, 950 ft. Általában kéthavonta veszem újra, tehát 2havonta kerül 1400 ft-ba. A régi sminkjeim márkája mindig más volt, de főleg essence, lovely, maybelline. Napi 10 percbe telik, míg kifestem magam, mert a szemöldökömet mindig elrontom.

15/L

2015. aug. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
14%
Mindenki használ állatokon tesztelt terméket..remek:D
2015. aug. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%

A szemöldökömet nem festem, visszataszítónak és nagyin műnek tartom az olyan csajokat akik vastag festett szemöldökkel rohangálnak.


Essence márkájú tust, szemceruzát, és spirált használok, emellett Lorás szemhéjpúderem és rúzsom van, amit ritkán használok. Tudom, tudom... a lora olcsó gagyi, lehet lepontozni, de nekem bevált. :)

Emellett korrektort használok, ami mindig más, jelenleg épp oriflame-es.

2015. aug. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!