Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit tudok tenni ebben az esetben?

Mit tudok tenni ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A velem egy idős barátnőm folyton kisminkeli magát,ilyen haspólókba meg nagyon rövid nadrágokba jár. Az összes fiú oda van érte. Azt mondják olyan szexi meg olyan szép. Én tisztára bénán érzem magam mellette, mert én ilyen idősen nem sminkelem magam, viszont ő illyen megjelenéssel sokkal szebb mint én.. Mit tudok csinálni? :/

12/L



2015. aug. 18. 07:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Ilyen*
2015. aug. 18. 07:57
 2/5 anonim ***** válasza:
Beletörődsz és maradsz olyan amilyen TE vagy. 12 évesen nehogy már komolyan sminkelj...a barátnőd nagyon elsieti a dolgokat, hidd el nem lesz neki jó a későbbiekben. Szerintem egy 12 éves gyerek ne legyen szexi...Hidd el, hogy lehet találni olyan fiút aki nem a kirívó öltözékedet, a kilógó testrészeidet és a vakolatot a fejeden fogja szeretni, hanem téged úgy ahogy vagy. Egy olyan fiúval sokkal jobban jársz majd, ne akard, hogy a fél osztály utánad kajtasson. Én 18 éves létemre alig sminkelem magam, fiús cuccokban járok alapból se vagyok szerintem kiemelkedően szép, mégis van barátom aki szeret és tudom, hogy nem fog elhagyni egy "szebb" lányért. Szóval cs várnod kell, hogy eljöjjön az akit neked szántak, ne utánozd a barátnődet semmiképp:)
2015. aug. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :)
2015. aug. 19. 08:10
 4/5 anonim válasza:
Légy önmagad! Hidd el, a természetesség sokkal értékesebb és a normális fiuknak az tetszik. A műt hagyd meg a mű pasiknak. Sokkal jobban jársz majd! :) Csak büszkén és emelt fővel! Hajrá!
2015. aug. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2015. aug. 19. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!