Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Pattanasos borre melyik a...

Pattanasos borre melyik a legjobb alapozo ami elfed mindent kb korrektor nelkul 3ezer alatt?

Figyelt kérdés
Egesz arcom tiszta pattanas nagyok es vorosek meg zsiros nagyon, nincsenek szaraz reszek sehol.. melyik alapozo lenne a legjobb? En a manhattanre gondoltam. Szerintetek?
2015. aug. 18. 15:52
1 2
 11/11 anonim válasza:

Szia! ha ram hallgatsz kiprobalod a BB cream Prue Active kremet ezt lehet kapni Dm-ben is meg a rossmanban en nagyon nagyon szeretem nagyon jol fed es direkt pattanasokra van 4 honapja ezt hasznalom es nagyon bevalt nekem en a Light,Clair arnyalatot hasznalom mert vilagos a borom es nekem ez pont jo es az ara sem veszes szerintem egy ilyen jo alapozoert 1800 ft de mostanaban le van arazva 1300 ft ra enis mindig ilyet veszek tenyleg nagyon jo!! szerintem erdemes kiprobalnod!


remellem segithettem enis kuzdok a pattanasokkal bar mostmar nincs sok de azert van meg..:)

2016. szept. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!