Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Képtelen vagyok megérteni!...

Képtelen vagyok megérteni! Miért kenik magukra a nők azt a sok alapozót és egyebet?

Figyelt kérdés

Hát én még életemben nem értettem meg, hogy miért kell azt a rengeteg sok alapozót, színezőt, praktikus kis elfedőt, hibajavítót, sok sok festéket magamra kenni? Akkora csalódás lesz ha valaki előtt megmutatod az igazi arcodat hogy "képtelenség" lesz a különbség. Ezer és egy videót néztem ahol a lányok átalakítják magukat TELJESEN MÁR ARCÚ EMBERRÉ!!! Csodaszéppé, tökéletessé. De miért? Hiszen ennyi erővel húzhatnék egy komplett új arcot a sajátomra. Eltakarom ami valójában vagyok!! Nem érzi magát úgy a sok lány akik sminkkel arcot cserélnek hogy ez egy hazugság? Én nem merem befesteni magam túlságosan mert annak az lesz a vége hogy valakinek megtetszek és ha oda kerül a sor, hogy ölelés csókolózás, bújás akkor a fele a pólón/pulcsin marad vagy a srác arcán, vagy ha együtt töltök vele egy éjszakát azt le kell mosni és az meg már maga az illúziórombolás. Akkor miért kell ezt művelni?


https://www.youtube.com/watch?v=nbZ8e1y6gm4


Itt egy példa, láthatod hogy az eredeti arca a lánynak közel sem olyan mint a másik oldalon. Vannak lányok akik ilyen durván sminkelnek és ha igen miért? Hogy lehet ezt mindennap csinálni? Természetesen nem arra gondolok akiknek sebes az arca vagy aknés. Náluk érthető. Fiúk ti melyiket kedvelitek jobban? Azt akinek tökéletes arca van, vagy van olyan is akinél belefér egy kis természetes szépséghiba?


25/L



2015. aug. 23. 16:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
16%

Az meg, hogy ki szereti, ha van rajta smink, az mindenkinek a saját dolga.

Megijed a csávó másnap reggel a csajtól... Ijedjen, ha már megdugni sikerült az első találkozáskor. :) :)

2015. aug. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Az alapozo nem egyenlo a korrektorral dragam ;) eloszor nem artana tisztaba lenni a dolgokkal hogy mi mire valo :) de elarulom neked hogy korrektorbol se mind arra valo :D egyebkent eleg surun latok igy vagy ennel meg durvabban kisminkelt csajokat...
2015. aug. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Yoni03 ***** válasza:
Én azt szeretem, ha egy lánynak természetes az arca. Még ha nem is tetszik, legalább nem akar becsapni.
2015. aug. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
hát én meg attól iJedek meg, hogy valaki a megiLYed szót képes ly-al leírni..
2015. aug. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
58%

elírtad.. hogyne:D

elég primitív vagy, hogy egyből a felakasztgatással jössz, mikor csak annyit jegyeztem meg, hogy a helyesíráson lenne még mit csiszolni. nacsá.

2015. aug. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!