Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Az én felfogásommal van baj,...

Az én felfogásommal van baj, hogy képtelen vagyok megérteni, hogy van olyan, akinél már 5-én jön a Mikulás?

Figyelt kérdés

Mire jó ez? Mikulás 6-án van, Miklós napján. Reggel, délben, este, az már mindegy, de 6-án.


Mégis van olyan ismerősöm, akinél már megvolt a Mikulásos ajándékosztás a gyerekeknél.


Van itt olyan, aki szintén mára időzítette? Miért tettétek?


2013. dec. 5. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Alapvetően én úgy csinálom hogy most ha majd végre elalszik a fiam, akkor csempészem be a szobájába a csomagot amit tőlünk kap, illetve azt amit a nagypapa barátja küldött.

De kapott ma már csomagot.Nagynéném ma ért rá, így ma jött tök váratlanul, időm se volt mondani neki hogy ne adja oda majd én berakom este, így tőle megkapta.

Meg ma volt itt nálunk mikulás a főtéren és a szomszéddal együtt mentünk, mivel holnap nem valószínű h találkozunk így ő is oda adta a csomagot.

Tehát nálunk is kapott már a fiam, pusztán azért mert volt aki ma ért rá.

2013. dec. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké, rokonság, barátok ha nem érnek rá 6-án, akkor ha előtte már átadják az ő csomagjukat, az oké. Nade a szülőktől megkapni 5-én? ...
2013. dec. 5. 22:37
 3/4 anonim válasza:
micsoda hatalmas probléma
2013. dec. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert a gyerekek nem bírják kivárni..vagyis pontosítok, sokan annyira unják már a gyerek unszolását, hogy inkább korábban odaadják. Nálunk nem volt ilyen gyerekkoromban, mindig Mikuláskor volt reggel a csomag az ablakban.
2013. dec. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!