Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok mondani jó minőség...

Tudnátok mondani jó minőség lakkokat, amik nem kopnak le egy héten belül?

Figyelt kérdés
Van egy Chanel lakkom, ezt nagyon szeretem, tényleg nagyon jó minőségű, csak egy hét után kezd el kopni, imádom. Csak hát nem valami olcsó...

2015. szept. 9. 21:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
51%
nekem az Avon Géllakkok váltak be... igaz nem valami olcsó, de nekem másfél hét után kezd kopni... olyan mintha tényleg géllakk lenne... és azt szeretem benne hogy nem szilánkonként jön le a körmömről, hanem a köröm végénél kezd el kopni, meg ugye ahogy nő a köröm kisebb felületen marad meg a lakk.
2015. szept. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%

Kislányok, idézném a kérdezőt: "Vannak Essence, meg Moyra lakkjaim is, de azok elég hamar lepattognak sajnos. :/"

Moyra, Essence, Avon, S-he és hasonló alsó kategóriás lakkok felejtősek ha az ember használja is a kezét (hiába az alap- és fedőlakk), nem csak úgy van! Tapasztalat. Dolgoztam sportszeráruházban is pl., a Sally Hansen simán bírta egy hétig a cipekedést, pakolást, gépelést, mindent. És még mellette ott a házimunka is ugye....

Szerintem próbáld ki, ha neked mégsem jönne be esetleg, akkor sem buksz sokat, mert nem olyan drága. Én imádom.

Ha Pesti vagy, van 2 nude árnyalatú Hansen lakkom ami nekem nem tetszik (fejből nem tudom az árnyalatot), ha szeretnéd szívesen neked adom :))) (Ha kéred, írj privátban.)

2015. szept. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!