Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fülbevalós kérdések? 15/L

Fülbevalós kérdések? 15/L

Figyelt kérdés

Van egy-egy füllyukam, de szeretnék még egyet-egyet, ugyanúgy a fülcimpába. Későbbi cél lenne a 3 fülbevaló egy fülön, a másikon meg kettő vagy három. Hogy a jobb szimmetrikusan vagy aszimmetrikusan? Felnőttkoromban lehet megbánom?

Mi a véleményetek? :)



2015. szept. 11. 18:33
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy lehet jobb lenne a bal 3, jobb 1 felállás? :D
2015. szept. 11. 18:44
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
oly mind1,ezen nem nagyon lehet mit megbánni.
2015. szept. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a 'balon három-jobbon egy' valamiért esztétikusabb. Megbánni meg nem tudod, hiszen könnyen beforr.:)
2015. szept. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem most a balban van 3 és a jobban 1, de a jobba lehet, hogy szeretnék még egyet. Nekem jobban tetszik, ha aszimmetrikus, de sokaknál láttam olyat, hogy egyformák, nekem az kicsit furcsa meg sok.
2015. szept. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

előző vagyok

Megbánni meg szerintem ezt nem nagyon lehet. Nekem kb. 6-7 hónapja szúrták és még mindig kell bele tennem egy fülbevalót mert ha kiveszem akkor már elkezd benőni. Ha nem tetszik vagy nem akarod "használni" akkor csak nem teszel bele fülbevalót, szerintem fülben még csak nem is olyan feltűnő a lyuk, aztán be is nőhet.

2015. szept. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azt neked kell eldönteni mennyit rakatsz be, nekem jobban tetszik ha ugyan annyi van.

Megbánni nem biztos hogy fogod tini korba max. felnötként de akkor meg hagyod beforrni és alig fog látszani a volt lyuk.

Anyumnak is volt a bal fülében mégegy lyuk de azt is csak nagyon alapos megfigyelés után lehet észre venni.

2015. szept. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. szept. 12. 13:54
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem aszimmetrikusan van (kettő az egyik oldalon, a másikon három a cimpában, egy a porcban), szerintem a szimmetrikus elég bénán néz ki, kivéve persze, ha 1-1ről van szó.

De ez nyilván csak az én véleményem. :D Legyen úgy, ahogy neked tetszik.

Amúgy ezen tényleg nincs mit megbánni. Ha esetleg nem nőnek be később, az sem olyan nagy baj, csak pár kicsi lyuk... Ha csak ennyi bajom lenne már most, 18 évesen a testemmel, akkor rohadtul boldog lennék. Ja, én még 4-5 éve csináltattam ezeket a lyukacskákat, és még mindig tetszenek. :)

2015. szept. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2015. szept. 19. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!