Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért divat jópár lánynál a...

Miért divat jópár lánynál a rajzolt szemöldök?

Figyelt kérdés

2015. szept. 25. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán tőlük kéne megkérdezni...
2015. szept. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Rettenetesen gusztustalan! Hányok tőle!
2015. szept. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Mert lusták kiszedni
2015. szept. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
0%
Mert szép én fiú vagyok de sztem szexi
2015. szept. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért mert tini koromban nagyon dús,vastag szemöldököm volt,és csúfoltak miatta. Sajnos nagyon túlszedtem,ezért most már nagyon gyér a sajátom. Ha nem festem ki,úgy nézek ki,mint aki beteg. Egyszer kitetováltattam,de nem maradt meg,mert az a bőrfelületem nem alkalmas a tetoválásra. Sminkes tanított meg az arcomhoz illő szemöldök megrajzolásához. Ez az én okom.

Soha,senki se szedje túl a szemöldökét!

2015. szept. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lányként jómagam sem rajongok értük,nem is szoktam átrajzolni de ami szépen,nem túl erősen van megrajzolva az tud szép is lenni.:)

Általában azért 'csináljuk',mert néhányunknak nagyon világos/kevés a szemöldöke és picit furán tud úgy kinézni,olyan mintha nem lenne.Erre próbálunk rádobni egy picit.

De azok akik divatból csinálják,és világosbarna hajhoz feketével húzzák ki,hát na jólvan',Isten mentsen tőlük.xdd

2015. szept. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
SOHA ne akard megérteni a nő nevű lényeket!
2015. szept. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert nekik tetszik azért.
2015. nov. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!