Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok, ti sminkeltek a...

Csajok, ti sminkeltek a hétköznapokon?

Figyelt kérdés

Munkàba, iskolàba...Ha igen, hogyan?


Nekem sajnos muszáj, mert a böröm nem tökéletes, és világos a szempillám, így BB krèm+korrektor+szempillaspiràl.

A számra eddig csak színtelen ajakápolót használtam, telt ajkaim vannak, így is àpoltnak hatott.

A napokban viszont rászántam magam, és beruháztam egy drágább kategóriás nude szájfènyre. Olyan szép, hogy legszívesebben minden nap használnàm, de kicsit lelkifurdalásom is van miatta egyrészt az ára, másrészt meg amiatt, hogy hétköznapokra pancsolom el.


2015. szept. 27. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen sminkelek de bevallom ha én folyékony alapozót használok az egész arcom tele lesz apró miteszerrel.Szóval hagyom hogy látszanak a bőröm halvány kis foltjai hogy ne tömítsem el a pórusaimat.Egy lehelet vékony púdert viszont teszek az arcomra.Nem húzom ki a szemem mert nekem valahogy nem marad fent hanem a szemem alatt elmosódik.A szemhéjamra teszek fehéret/testszínűt/világos rózsaszínt és ezeket árnyalom úgy hogy nekem kivül van a legsötétebb szín.Egyféleképpen begyakoroltam hogyan vigyem fel a szemhéjpúdert és csak a színeket kombinálom.Szempillaspirálból kettőt is használok egyszerre egyet ami hosszít egyet ami dúsít.Rúzsból csak egy piros rúzsom van de hétköznap is használom.Ne legyen bűntudatod ha veszel magadnak valamit más is megérdemli(gondolom máson is látsz vagy mondja hogy milyen márkát használ)akkor te miért ne érdemelnéd meg nem igaz?:)
2015. szept. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én mindennap szoktam :) kivéve ha itthon vagyok csak :D

de ha megyek valahova akkor mindig.

általában essence termékek használok.

BB krémet szoktam én is vagy essence olajmentes alapozót+Balea vagy NYC púder.

a szemöldököm is át szoktam rajzolni mert nagyon világos a sötét hajamhoz képest. a szememet mindig kihúzom alul ceruzával, és szemhéjtussal festem ki felül. a számat is kifestem mindig valamilyen szájfénnyel vagy rúzzsal.

szerintem ne sajnáld a szép szájfényt a hétköznapokra, sose lehet tudni épp kibe botlasz bele :D jó az, ha mindig jól nézel ki.

2015. szept. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát én csak spirálozok, meg kihúzom a felső vízvonalam meg megcsinálom a szemöldököm, mert beleszedtem egy csíkot:S

De én 12 vagyok..

2015. szept. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én korrektort + púdert használok(zsíros csillogó bőr...), szemöldökceruzát meg szemhéjtust + szempillaspirált. És igen, minden nap, kivéve ha egész nap itthon maradok/ csak a boltba futok le vagy futni megyek vagy ilyesmi. Akkor nem éri meg :D

18/L

2015. szept. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:

Szoktam, igen. Általában a bőrre fektetem a hangsúlyt, nem szeretek szemsminket hordani hétköznap, mert laborban dolgozok, és úgyis leolvad aztán meg csak belefolyik a szemembe.

Alapozó vagy BB krém (ezt sokszor átugrom, mert elég szép bőröm van) korrektor a szem alá, esetleg bőrhibákra, ha van, bronzosító, pirosító, szemöldök, vízálló szempillaspirál,végül rúzs. A rúzst sose hagyom ki. Vagy rúzs vagy csak magában szájceruza, mikor milyen színűhöz van kedvem. A szájfényt nem szeretem. Ez így összesen 5 perc kb.

2015. szept. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is minden nap sminkelek munka előtt.

Korrektor, púder.

A szemöldökömet porral formázom.

Általában tussal, vagy ceruzával kihúzom a szemem alját (szemhéjfestéket inkább csak télen használok, mert nyáron a melegben nem szeretem viselni).

Ezenkívül szempillaspirál, kis pirosító.

A számra pedig valami lágy színű rúzs, vagy szájfény.

2015. szept. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi a program. Általában szoktam, de ha csak a szemközti boltba kell leugranom, vagy a páromhoz megyek át, akkor nem szoktam... ő pl. jobban szeretem engem smink nélkül, amit nem értek, mert nagyon egyenetlen a bőrszínem, hatalmas szem alatti karikáim vannak, pattanásaim is...


Amúgy sztem ne legyen lelkifurdalásod a szájfény miatt, az arra van, hogy használd, nem arra, hogy jaj, hátköznapra ne, majd csak alkalmakra. Legalább tudod, hogy jó választás volt.


Nálam az alap a korrektor, szempillaspirál meg valami az ajkamra, de alapozni és púderezni is szoktam legtöbbször, kivéve, ha nagyon meleg van. Szemre mikor hogy, ha nincs időm, akkor tusvonal, ha van, akkor enyhe natúr szemfestés meg pirosító. Szemöldökömet csak akkor festem, ha épp rosszabb az állapota.

2015. szept. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!