Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, mennyi arcápolást,...

Lányok, mennyi arcápolást, sminket engedélyeztek egy férfinek?

Figyelt kérdés

elfogadnád ha a párod napi szinten plusz 10 percet áldozna:

- reggeli rutin után ha valamilyen for men arckrémmel bekeni az arcát, ami 5-10 perc alatt felszívódik,

- majd egy sima légáteresztős alapozóval "átfutja" az arcát,

- plusz egy gyors porpúder ..

- a személygépkocsi visszapillantóban egy gyors ajakbalzsam

(a szépségipar szerint ez nem számít sminkelésnek, pedig létezik külön női és férfi sminkelés is. Igaz, a férfi smink töredéke csak a nőiének.) Mennyire elítélendő ez ma Magyarországon?



2015. szept. 28. 00:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kezdeném ott, hogy én nem tiltanék, meg engedélyeznék, mert nem a kutyám vagy a gyerekem. De az is biztos, hogy ilyen piperkőccel nem jönnék össze. Az arckrém és az ajakápoló teljesen jó, esetleg korrektor, ha nagyon rossz a bőre. De alapozót meg púdert ne, nekem az nem férfias. Mindazonáltal nem ítélem el, aki akarja, csinálja, csak nekem személyesen nem tetszik, nem férfias.
2015. szept. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Na, azért 10-es, én nőként sem használok bronzosítót, highlightert meg minden ilyesmit. Ha jó az alapozód, illeszkedik a bőr színéhez.


Mit engednék egy férfinak... mi az, hogy engednék? Azt csinál, amit akar. Akkor is, ha hetero, akkor is, ha az én pasim. Az a baj, hogy pár ocsmány böfögős disznó elképzelte, hogy milyennek kéne egy férfinak lennie, és sok nőcike átvette az értékrendet. Nem azért, de ha valaki férfias, akkor felőlem öltözhet teljesen nőnek, nem érdekel.


Sőt, ciki vagy nem, engem mindig izgat, ha egy férfi annyira férfi, annyira biztos saját magában, hogy nem érdeklik az ilyen középkori nemi szabályok. Mennyire önbizalomhiányos az a pasas, aki vinnyogva szalad a rózsaszín ing elől, hogy "juj, juj, nem vagyok bvzi, jujj!".

2015. szept. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem én döntöm el, mit csinál az arcával. Az ajakbalzsam meg az arckrém nem is kérdés, ha kiszárad, repedezik, feszül, ég a bőre, miért ne kenné be?

Általában az én natúrcuccaim közül keresünk neki valamit, ami az aktuális problémáján segít. Ez tök alap, nem?


Az alapozó meg a púder meg tök felesleges egy pasinak. Nem ezen múlik. A párom nem használ, de ezen nem múlna. Ha mindenben ugyanilyen jól megértenénk egymást, ezen nem akadnék fenn. Nem is szoktam a háta mögött állni a fürdőben, és figyelni, mit csempész magára...

2015. okt. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna, csináljon, amit akar ^^ mondjuk a púdert nem nagyon tudom elképzelni, mert olyan nőies, finom illata van, de egy semlegesebb illatú az simán mehetne. inkább örülnék, hogy igényes ^^
2016. febr. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!