Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » INFÓKAT LÉCCI! 14 éves lányokn...

INFÓKAT LÉCCI! 14 éves lányoknak köldök piercing?!?

Figyelt kérdés

Egy bnőmmel megyünk piercinget csináltatni 6-án és nagyon várjuk:DD

Csak félünk...mennyire fog fájni?

Mennyi ideig nem lehet vele vízbe menni?

Mennyi a gyógyulási idő?

Kicserélni mikortól lehet és hogyan kell majd?

Minden fontos információt szeretnék megtudni:))

Előre is köszönöm a válaszokat:DD

14/L


2011. máj. 28. 21:40
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Jah és a tapasztalatoknak is örülnék:))
2011. máj. 28. 21:42
 2/25 anonim ***** válasza:
38%
14 évesnek nem való köldök piercing
2011. máj. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
17%

Egyetértek.

Különben meg a piercer úgy is el fog mindent mondani, ha meg annyira tudni akarod google kislányom...

2011. máj. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nem véleményt kértem hanem segítséget!!!:)) kösziii:P
2011. máj. 28. 21:46
 5/25 anonim ***** válasza:
30%
Baromira fáj és nagyon lassan gyógyul! Nektek még nem a piercing való, várjatok még vele! A macerát ami van vele míg meggyógyul nem birnátok, nektek még nincs akaraterőtök, megbánnátok,és a szüleid kontójára inkább ne!!
2011. máj. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Maga a behelyezés nem fáj (jó, 1 kicsit érzed, de nem vészes egyáltalán), de utána nagyon kell vigyázni.

Először mindenképp orvosi piercinget rakass, és ha megoldható, akkor karikát (nem csúszkál úgy, mint a banán alakú, kezdetben mindenképp jobb megoldás).

Gyógyulási idő egyéni, látni fogod, mikor már teljesen rendben van, de kb 2 hónapot várj a cserével.

Fürdésnél 3-4 napig ne érje víz. Minden nap 2x fertőtlenítsd, és kend betadine-nal, 2 héten keresztül.

Lehet, hogy soknak tűnik, de tapasztalat, nekem 2x szúrták, és az elsőt nagyon elcsesztem (16 voltam akkor, hamar kicseréltem, ezüst ékszer, begyulladt, annyi volt, ki kellett szednem. Fél év után szúrattam újra.)

2011. máj. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

ma 21:46

Akaraterőnk van bőven:)) időpont már megvan megcsináltatjuk.Te is csináltattál vagy csupán hallottak alapján írtál?

ma 21:51

Köszönöm a választ, megfogadjuk a tanácsokat:)) De a karikával már elkéstünk ki lett választva banán alakú dupla köves. Akkor majd figyelünk arra is hogy ne cseréljük ki túl korán nem szeretném újra csináltatni:D

2011. máj. 28. 21:57
 8/25 anonim ***** válasza:
86%

1: Szülő engedély nélkül nem fogják megcsinálni szalonban.

2: Ha nem szalonban szúrják, akkor jó esély van arra, hogy rossz helyen lesz, pl ha hátra hajolsz, fájni fog. Tesi órán jól jön. :D

3: Elég sokan allergiásak a fémre, még orvosi acélból sem viselik el a piercinget. Marad az, hogy ki kell venni, és ott marad a heg. Ha a bizsu fülbevalót, ezüstöt, egyebeket nem bírja valaki, meg se forduljon a fejében.



Sztem 14 éves kiscsajokon meg kifejezetten ku.rvás, és már nem is divatos.

2011. máj. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Egyébként csináltattatok tesztet hogy nem-e vagytok fémallergiások??? Mert anélkül bele se vágjatok!!

Mert én festem a hajam, ki van lőve a fülem és mégis fémallergiás vagyok - konkrétan az aranyra pedig arra nem sok ember az... bármi mást hordhatok, az arany fülbevalótól 5percen belül ég a fülem és felhólyagzik, begyullad. De a gyűrűre nem...

Jobb lenne előbb meggyőződni erről, különben sírás lesz a vége.


Amúgy nagyon fáj, minden mozdulat ahogy húzódik egy picit is a bőr a hason.

Lassan gyógyul, folyton kenni kell, két felsőt (topot a póló alá) ajánlatos hordani és cserélni napközben mert a krém átüt egy idő után.

Egy hónapig nem is lehet vele sportolni mert ha megizzadsz elfertőződik. Szoliba se mehetsz csak ha leragasztod ott.

Cserélgetni nem ajánlott gyakran mert felsebezheti, elfertőzheti ha nem steril.

2011. máj. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

ma 21:57

1: Szülői engedély megvan,papírral aláíratva mind2-nknek.

2: Szalonban csinálják nem lesz gond:)

3: Tudtommal egyikőnk sem fémallergiás.


Szerintem nem k*vás ha egy lány normálisan öltözködik és nem olyan ruhákat vesz fel. Nem a divat kedvéért lesz hanem mert tetszik!!Ez a lényeg.

2011. máj. 28. 22:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!