Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A Paco Rabanne -1 Million...

A Paco Rabanne -1 Million férfi parfüm üvegének alján van valamilyen kód, ha eredeti?

Figyelt kérdés

Akinek van ilyen parfümje megtenné, hogy megnézi? Most rendeltem az egyik ismert netes parfümériából, de gyanús. Tesztert rendeltem, de nincs az üveg alján szám, és a doboza sincs meg, csak át volt tekerve egy kartonpapírral.

Azért lenne fontos, mert visszaküldöm, ha nem eredeti.



2015. okt. 13. 14:08
 1/2 anonim válasza:
nekem van eredeti is, meg kamu is, az eredetinek az alján nincs kód, a hamisnak van valami 92200, de simán észreveszed ha hamis, nem élesek a feliratok rajta, és hamar elmegy az illata, és ha normál áron vetted akkor nem hiszem hogy hamis de nézd meg az oldalról vannak e vélemények stb...
2015. okt. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, szerintem eredeti, közben megnéztem a M betűs drogériában is.
2015. okt. 20. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!