Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen korrektort ajánlanátok?...

Milyen korrektort ajánlanátok? BB krém kinek, hogy vált be?

Figyelt kérdés

eddig korrektort használtam, nagyon gyenge minőségűt, ami rosszul is fedett és inkább rózsaszín lett tőle a bőröm. milyen korrektort ajánlanátok? Dm-ben és Rossmannban elérhetőre gondolok, máshol nincs nagyon lehetőségem vásárolni.

BB krémet ki próbált már és hogyan vált be? Még nem használtam, de gondolkozom rajta, hogy kipróbálom. Goods Marketben lehet kapni kb. 750 Ft-ért, valaki próbálta már?

És ha BB krémet használok (bár akkor se az egész fejemre kenném szerintem) az helyettesítheti a korrektort?

14/l



2015. nov. 8. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Erdemes beruhazni egy catrice camuflage korrektorra, 990Ft azt hiszem, nem drága és nagyon jo, figyelj arra hogy a borodhoz leginkabb passzolot kend fel a nyakadra (azt hiszem egyebkent harom arnyalatban kaphato) es nezd meg termeszetes napfenyben is (vigyel magaddal egy tukrot, menj ki az utcara, nezd meg es ha jo akkor vedd meg)
2015. nov. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

enis a catrice correctort ajánlom.pont 2 hete vettem, 1000ft volt, sokaig elég :) rossmannban bortokeletesito kremkent volt kiirva, pici tegelyben

bb krémkent én garniert hasznalok, de nem az olajmentest, az szerintem szarit. 1800 volt akciósan. ehhez kell egy mattosito puder is.

f

2015. nov. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1-e válaszoló, fontos, hogy a boromhoz is passzoljon? Én száraz merlot szoktam inni, ahhoz milyen kell?
2015. nov. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
A bb krém nem korrektor, és nem alapozó, az egy színezett hidratáló gyakorlatilag, de ennyi idősen az bőven elég szerintem. Nekem az avon anew bb krém vált be legjobban, de nekem szárazba bőröm. Pattanásokra korrektor kell, ha el akarod fedni. Jó a Catrice, de életem legjobb korrektorát az ebayről rendeltem. Attól függ mire kell a korrektor, piros foltokra a zöldes színű a legjobb, karikákra sárga, de ezekre alapozó is kell, hogy szépen eltüntesd a hibákat.
2015. nov. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Oncer válasza:
BB ből a Garniereket tudom még ajánlani, szép egységessé teszi a bőröd.
2015. nov. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!