Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ugye, hogy nem is ribis ez a...

Ugye, hogy nem is ribis ez a smink?

Figyelt kérdés

A hétköznapokban csak szemhéjtust használok, kb ilyesmi formájúra húzom ki a szemem. [link]


Anyám szerint úgy nézek így ki, mint egy prostituált. Pedig szerintem jól néz ki, és jól is áll nekem, mindenki megdicséri, a saját anyám meg ilyeneket mondd nekem, hogy szégyell velem mutatkozni az utcán, mert úgy nézek ki ilyen sminkkel, mint egy k***va. Egyébként szeretem anyukámat, csak hát ő sosem festette a szemét, szempillaspirálnál többet sose használt. Minden áldott reggel, amikor a tükör előtt sminkelek, megszól, hogy ronda vagyok így. Pedig tuson és spirálon kívül mást nem használok. Véleményem szerint az a k.vás, ha kékre meg zöldre mázolja a szemhéját valaki (volt osztálytársam kilencedikben). Most szerintetek ez tényleg olyan sok??


16/L



2015. nov. 9. 11:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Igen, ez sok.
2015. nov. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%
Felveszel tűsarkút is hozzá?Mert ha igen akkor rIb.i vagy
2015. nov. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Tűsarkút nem hordok, mivel nem tudok benne menni, és átlagosan öltözöm. :) Köszönöm a válaszokat.
2015. nov. 9. 12:03
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
Megtanitsam hogyan kell járni tűsarkúban?
2015. nov. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem k-vás.

Ha még színes szemhéjfesték + rúzs is lenne, az sok lenne, de így , ha ennyi, mint a képen, az nem sok.

2015. nov. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

#4, kössz ne! :D


#5 Köszönöm a válaszod, én is hasonlóképp gondolom. :)

2015. nov. 9. 12:06
 7/23 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem sem sok.
2015. nov. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem sem sok, és egy kis pluszt ad a szemedned/arcodnak :)

Használd nyugodtan a tust, az anyukád majd megszokja és idővel elfogadja :)

2015. nov. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
81%
tejesen jó. anyádnak valami baja van..
2015. nov. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2015. nov. 9. 16:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!