Hogy legyek Szép?

Figyelt kérdés
Szeretnék szép lenni.Csunyanak erzem magam ..Smink kiegészítők öltözködés alkat.Nagyon vékony vagyok ..Soprtoljak? Mi tetszik a fiúknak? Szeretnék valakit..Mellem totál nincs.Hajam.Kozep hosszu.Meg akarom noveszteni esetleg arra tippek..Egyenes vagy göndör? 15/L
2015. nov. 15. 19:11
 1/2 opened paradise ***** válasza:
Ne akarj más lenni,mint aki vagy. 1. Sokan szeretik a vékony lányokat 2. Fiatal vagy,fogsz még nőiesedni.
2015. nov. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A nőn az egyik legszebb az önbizalom és a magabiztosság tud lenni. Persze azért nem kell átesni a ló túloldalára. A kedvesség, barátságosság, humor is sokat dob az ember megjelenésén. Kívülről is meglátszanak ezek a jegyek. De mivel nem erre vagy kíváncsi, így válaszolok másképp. :)

A haj: szerintem az a legszebb, ami jól áll, de az egyenes haj szerintem mindenkinek jól áll. A hisszúság is sokat jelent. Pl én mindig is szerettem a hosszú hajam, de sajnos egy betegség következtében elvesztettem, aztán most nőtt vissza, de még nagyon rövid (áll felett ér) és mindenki dicséri, hogy milyen jól álk, a hosszú hajamra sosem kaptam ilyen dicséreteket. A fiúk jobban szeretik a vékony lányokat, világ életemben egy pálcika voltam, úgy éreztem rajtam egy ruha sem mutat jól, és miután felszedtem 10 kilót, nagyon megbántam. Nehezebbnek, tompábbnak éreztem magam. Akkor sok beszólogatást kaptam, hogy sportolnom kellene, meg fogyóznom, pedig plusz 10 kilóval sem voltam kövér (165 cmhez 55 kiló lettem) Amúgy a fiúk jobban szeretik a törékeny lányokat. :)

Smink: csak természetesen. 15 évesen nem kell erős smink, hogy megmaradjon a fiatalságid, a bájosságod.

Kiegészítő: én mindig azt mondom, legyen egy, amiről téged be tudnak azonosítani, ami a védjegyeddé válhat. Ez lehet akár egy nyaklánc, akár egy karkötő, vagy egy szép köves gyűrű. :)

A sportolás mindig jól jön. Ajánlanám a táncot, az sokat dob az önbizalman is.

Ezeken kívül nagyon fontos az ápoltság, a jólöltözöttség, a kellem, a báj. :)

A fiúknak az tetszik, ha a lány jól érzi magát a bőrében, elragadó a személyisége és mindig vidám :)

Remélem tudtam segíteni

2015. nov. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!