Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit csináljak, hogy szép legyek?

Mit csináljak, hogy szép legyek?

Figyelt kérdés
2012. okt. 17. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem vagy szép?
2012. okt. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha gondolod küldhetsz nekem egy képet magadról és segítek neked, hogy miben változtass, esetleg tanácsot adhatok pár dologban.:)

18L

2012. okt. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mit tudnál a cél érdekében felajánlani?:D
2012. okt. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mit nem találsz szépnek magadon? írhatsz privátba is üzenetet, szívesen segítek ha tudod :)
2012. okt. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
már nem leszel szép
2012. okt. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mindenem csúnya:\\ annyira ronda vagyok!:\\
2012. okt. 23. 20:18
 7/8 anonim ***** válasza:
először is, ne mond magadról, hogy csúnya vagy. legyen önbizalmad!!! ez nagyon fontos! ha az alakoddal van gondod, azon tudsz változtatni, akaraterő kérdése az egész. az arcvonásaiddal meg ne legyenek problémáid. hidd el mindenki talál magán hibákat. ha elhiszed, hogy szép vagy, más is annak fog látni. nyugodtan így levelet, szívesen segítek:)
2012. okt. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem is írhatsz levelet, de én már írtam is, amiben tudok, segítek.:) Legyen önbizalmad, szép vagy :) Én pedig tudok neked pár dologban tanácsod adni hogy még szebb legyél:)
2012. okt. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!