Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok miért? Miert sminkelite...

Lányok miért? Miert sminkelitek magatokat?

Figyelt kérdés
Ti igy vagytok szépek de bem hiszitek el és a sminket adig hasznaljatok ezeket a szereket amig le nem csufitja azvarcotokat.

2015. dec. 29. 22:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

En azert ,mert jobban erzem magamat vele

Barmikor letudom mosni...olyan minoseget hasznalok,ami nem csufitja

2015. dec. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%

Mert jól érzem magam úgy, a smink kiemeli azokat a részeket is az arcomon, amik nélküle nem tűnnének fel, pedig amúgy szépek. A sminkem is jellemző rám, úgy mint a ruháim, a beszédem, a kézírásom, a részem.

A mai, minőségibb kozmetikumok pedig nem okoznak ráncokat, pattanásokat és egyéb problémákat, csak odafigyeléssel kell kiválasztani őket. Nem mindegy, mit kenünk az arcunkra, este természetesen alaposan meg kell tisztítani az arcot és az igényesebb embereknél gondolom az is alap, hogy nem színházi réteget kenünk magunkra hétköznapokon. Amúgy meg akinek nem tetszik, az ne sminkeljen, de aki szereti és tudja is használni, azt felesleges cseszegetni a "mindenki természetesen szép" dumával. Pláne, hogy a natúr sminket a férfiak 90%-a nem veszi észre.

2015. dec. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Hat, szerintem èn vagyok az egyedüli lány aki nem sminkeli magát. Alapozó szokott lenni, de szempillasoirál csak nagyon ritkán. Szerintem nekem nem áll jól
2015. dec. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
36%

ezt soha nem értettem kedves elöző

szempillaspirált szinte mindenki használ

te pedig inkább lealapozózod az arcodat h ne kapjon levegőt a bőröd

2015. dec. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%

Legalább egymást ne basszogassátok, a mai alapozók nagyon jók, a szempillaspirál is jól áll mindenkinek.


A smink nem teszi tönkre a bőrt. Kérdező, egyrészt milyen jogon szólsz be, másrészt tanulj meg írni.

2015. dec. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyanok,akiknek szüksége van sminkre,mert pl.aknéban szenvednek,nem elégedettek magukkal.Szóval a smink egyfajta önbizalmat ad,kihangsúlyozza a szépséget,elfedi a hibákat,ezért használnak sminket azok is,akiknek alapjában véve szép az arcuk.Elvégre,ha tudod,hogy jobban is kinézhetsz,akkor bevállalod.
2015. dec. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Az előzőeknek igaza van, nem tudom miért, de a legtöbb pasi/ember smink alatt egy vakolatot ért. Pedig a smink önmagában nem rossz, arra való, hogy az amúgy szép részeit az arcodnak kihangsúlyozd és néhány hibát halványíts vele. Csak tudni kell mértékkel és helyesen használni. Egyébként pedig vannak kifejezetten naturkozmetikumok, amik semmiben nem károsítják a bőrt.
2015. dec. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Sunshinedoll ***** válasza:
86%
Mert szeretek sminkelni. Smink nélkül meg azzal is 10-es csaj vagyok, és nem igazán hat meg a hozzád hasonló kisfiúk rinyája, hogy nem áll jól a smink :) Jól áll, jól sminkelek, sőt, élvezem is, hagyjam abba, mert neked nem tetszik? Nah. hahahah
2015. dec. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

A kérdező miért nem magával foglalkozik meg azokkal a lányokkal akik hozzá valóak?


A smink arra jó, hogy jobban kiemeli ami szép és ami csúnya azt meg elfedi. De nem csak azok használnak sminket akiknek takargatni valójuk van. Egy smink nélküli nő is lehet szép természetesen és mégis szokott sminkelni mert úgy is szép esetleg még szebb vagy pedig az az igazi való énje, és sminkelt nő is nézhet ki csúnyábban pedig természetesen is csúnya vagy természetesen jobban nézne ki pedig...de az meg az ő valódi énje közben.


Először is mindenki tudja azt, hogy ki ő, saját magát adja, ne pedig másoknak akarjon megfelelni, hiszen mindenkinek más tetszik akkor meg?

Magadnak tetszedjél és magadat add, az a lényeg!


Utána ha tudod hogy ki vagy, akkor a második lépés hogy tudd is használni és megvalósítani magadat.


Megszülettünk, de nem volt rajtunk ruha, akkor járjuk meztelenül? Ruha öltöztet, de nem azért hogy takarjon, mert van ahol nem takar, de van amikor hideg van, van amikor meleg...stb.


Aztán mindenben: a ruhában, sminkben is többféle van, fajta, szín, minőség...stb. Ki mit engedhet meg magának pénzileg, de mindenben meg lehet találni azt aki téged jellemez, aki te vagy.


Egészen kicsi lányt is érdekelni kezdik a nőies dolgok, kezd kiformálódni a saját egyénisége, ezért még csak játszik ezekkel a dolgokkal ugye.


Utána meg mindenki az legyen aki, ez a lényeg.


Fiúk, férfiak többsége meg a női dolgokhoz nem nagyon ért, de a nők nyelvét jó ha érti azért.


Egy okos nő érthet a férfi dolgokhoz is és a férfiak nyelvén is, viszont fizikálisan sajnos nem tudna legtöbb esetben nyerni egy okos nő egy buta férfivel szemben se.

Szellemileg, érzelmileg, lelkileg a nők jobbak többségében és ez viszont erősebb hiába a férfi erős fizikai lénye.

Fizikai munkát végző férfi sokszor piszkos lesz, az arca is fekete lehet, koszolódhat. Na ez meg úgy is festhet, mint egy szétkenődött smink.

Ez sok nőnek bejön ha ilyen pasit lát.

Sokkal jobb, ha spontán alakulnak a dolgok, nem szabad mindenre annyira odafigyelni, mert az a természetellenesebb ha arra hajtunk, hogy tiszták legyünk, minden tökéletes. Jó, ha van egy kis hiba, sokkal izgalmasabb szerintem.


Persze törekedjünk hogy "ne menjünk ki a vonalból", pl. egy nő megrajzolja a szemét, na de aztán a nap folyamán, elmosódhat kissé...nem kell mindig emiatt aggódni, csak ha téged zavar, de soha ne mások miatt zavarjon!


Bocs, ha hosszú voltam, de ezt legfőképp mindenkinek írtam, nem csak a kérdezőnek.


32/N

2015. dec. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
kérdező, miért? miért nem azzal foglalkozol, akinek tetszik a külseje úgy, ahogy van?
2015. dec. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!