Alapozó mindennap?

Figyelt kérdés

Az károsítja a bőrt ha mindennap alapozót teszek rá?

Mindennap akarnék alapozót feltenni,de mosakodással/zuhanyzással lejön reggel a tegnapi és elég sok elmegy így 1hét alatt.


Ti hogy oldjátok meg? :)



2016. jan. 5. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A tegnapira akarsz újat tenni?
2016. jan. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyilván nem, minden reggel új sminket csinál. Én azt ajánlom, hogy tiszta alapozót ne. Ha nagyon gondba vagy a bőröddel, akkor kenj rá BB krémet, az nem árt annyit. Vagy csak a problémás területekre tegyél korrektort (én is így szoktam, régen meg vastagon alapozóztam, és ettől lett a sok ragyám). Viszont az alapozó nem hagyja szellőzni a bőrt, gondolj bele egész nap egy maszk alatt van a bőröd. Eltömíti a pórusokat, és csak több problémád lesz a bőröddel... Mióta átálltam helyi korrektorozásra százszor szebb a bőröm!
2016. jan. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom,ugye ez nem komoly?Használhatod mindennap,de MINDEN ESTE LE KELL MOSNI!!!Csúnya lesz a bőröd,tele pattanással,nem fog szellőzni,plusz anyádnak mindennap mosni kell az alapozós ágyneműt.Mindennap használhatod,de csakis úgy,ha lemosod.Azért van,hogy fogyjon.A fogkrémet is kiköpöd egy pohárna,jó lesz az is másnap?Egy üveg alapozó elég min.2 hónapig,ha mindennap használom.Nem tudom mennyit teszel rá,nekem 1,5 pumpa elég az egész arcomra.
2016. jan. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

C vitaminos folyékony alapozom van.

Akkor tehetek fel minden reggel alapozót,de mossam le esténként és úgy akkor nem árt a bőrömnek a mindennapos alapozás?

2016. jan. 5. 20:40
 5/8 anonim ***** válasza:

TE JÓ ÉG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Este, mikor fürdesz, szépen lemosod. Hogy merülhetett fel benned, hogy nem mosod le?

2016. jan. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

amint hazaérsz, mosd le alaposan, hogy a bőröd minél többet levegőzhessen

meg ha hétvégén nem mész úgy sehova, inkább ne sminkelj

de amúgy használhatod minden nap is


1 (max 1,5) pumpányi elég az arcodra, ne használd nagyon vastagon

így hónapokig ki kell hogy tartson még mindennapi használat mellett is

2016. jan. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet használni minden nap, de nem az ilyen 100 ft-os boltos ócska vacakokat, hanem a minőségi fajtát, az nem árt a bőrnek. És minden este le kell mosni sminklemosóval.

Pl Clinique, Bourjois, Mac, Vichy, és hasonló márkák amit érdemes venni. Azért írom mert c-vitaminosról a Lora vagy Avon ugrik be, ami pocsék márka, kukába való, nem bőrre.

2016. jan. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha jó márkát veszel (ami picit lehet drága lesz), minden este lemosod alaposan és hidratálod az arcod akkor nem lehet baj.
2016. jan. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!