Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Karikás orrpiercing szúratás...

Karikás orrpiercing szúratás után mennyi ideig nem szabad kivenni a pc-t?

Figyelt kérdés

Én úgy hallottam, hogy egy hónapig, de viszont én dolgozom, és nem szeretnék csak emiatt elesni egy havi fizutól. Viszont csak diákmunka, így általában 4 órákra megyek csak, nagyritkán 6-ra. Rögtön előtte venném csak ki, és utána vissza is tenném. Ilyet szabad?

Azt is tudom, hogy mindenkinek máshogy reagál a bőre ezekre a dolgokra. Nem tudom, ez mennyit segít, mert végülis tök más terület, de van egy köldökpiercing-em már tök régóta, azzal abszolút semmi probléma nem volt. Nem gyulladt be, nem fájt, nem viszketett, semmi.


Szóval engem nem a "hivatalos" verzió érdekel, hogy egy hónap, hanem, hogy esetleg nem lehetne-e mégis korábban kivenni csak egy pár órára?



2016. febr. 4. 19:37
 1/1 anonim válasza:
Szia. 4 hétig nem szabad kivenni, mivel szennyeződést vihetsz a lyukba, mellesleg 4 óra alatt be is forrhat az orrod, tehát nem fogod tudni visszarakni az ékszert. Célszerű lett volna nem karika piercinget rakatni rögtön az orrodba, a csavart szárú kevésbé feltűnő és elfogadottabb.
2016. febr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!