Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Anyukám nem engedi, hogy...

Anyukám nem engedi, hogy sminkeljek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt mondja, ő sem sminkelt világéletében, nekem sincs rá szükségem, felesleges. Pedig nem sokra gondolok, leginkább egy korrektor lenne jó, mert nagyon sötét a szemem körül a bőr, és kicsit ijesztő. És nem akarok a tudta nélkül venni, mert mégiscsak az ő pénze...
2016. febr. 12. 18:59
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
16/L
2016. febr. 12. 19:00
 2/21 anonim ***** válasza:
54%
Mi az hogy nem engedi? 16 évesen már nem az anyád dönti el hogy te hogyan nézhetsz ki. Ha korrektort akarsz vegyél és használd... csak van annyi zsebpénzed. Nem értem mi baja lehet vele amúgy, semmi bajod nem lesz tőle, csak szebb leszel... persze lehet hogy pont ez a baja, de akkor meg anyáddal van komoly gond, értelme nincs hallgatni rá ha irigy a saját lányára.
2016. febr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Azt mondja, ő sem sminkelt világéletében, nekem sincs rá szükségem, felesleges


belegondolok fiam én se borotvákoztam világ életembe te se tedd tök felesleges:o

2016. febr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Két választásod van:

a) nem sminkelsz.

b) sminkelsz.

2016. febr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
szót fogadsz!
2016. febr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%

Sajnálom, hogy ezt mondom, de itt a drágalátos anyukáddal van a gond, nem a sminkelési kérdéssel.

Attól, hogy ő nem sminkelt, attól te miért ne tehetnéd? Te nem ő vagy, meg már nem 12 éves vagy. Ráadásul, csak egy korrektort szeretnél, és nem vérvörös ajkakkal akarsz suliba menni.


Komolyan, nem értem az ilyen "felnőtt" egyedek, attól, hogy ő nem csinált valamit, attól még a másik csinálhatja nyugodtan.


Beszélj vele higgadtan, és előtte írj össze érveket, hogy ezeket fel tudd vázolni neki, hogy megértse a helyzetedet.

2016. febr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Annyi zsebpénzt biztos kapsz h tudj venni egy korrektort. Nem kell engedélyt kérni rá szerintem, ez azért nem olyan nagy dolog. Ráadásul lehet h észre sem fogja venni ha rajtad van.
2016. febr. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Cuki vagy, hogy írtál, de az a nő, aki nem törődik a bőrével, sokat képzel magáról.....

sminkelj, legyél szép, érezd jól magad a bőrödben!

2016. febr. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Az a a baj, hogy nem vehetem meg az ő pénzéből, nem akarom becsapni. Saját pénzem meg nincs.
2016. febr. 14. 18:08
 10/21 anonim ***** válasza:

:(

Zsebpénz?

Akkor valahogy meg kell győznöd mégis

2016. febr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!