Hogyan sminkeljek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és nem szoktam sminkelni egy picit sem. Most lesz olyan alkalom az iskolában ahol ki szeretném sminkelni magamat. Kellékekként alapozót, rúzst, szempillaspirált és arcpirosítót szeretnék, talán még majd egy tusvonalat is húzok majd. Tűzpiros rúzsom van, nem lenne jó elrontani a rúzsozást, mert csúnya lesz nagyon... Segítenétek hogy hogyan húzzak szép tusvonalat, hogyan rúzsozzak szépen, és mivel vigyem fel az alapozót? Nincs ecsetem, amivel fel tudnám, olvastam szivacsról is... De milyen szivacs legyen?
2016. jan. 31. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Sminkszivacsnak hívják :))
2016. jan. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Alapozashoz a szivacs nek praktikus mert beszivja az alapozot es tobb lesz benne mint rajtad. Nyugodtan vidd fel kezzel.

Esetleg korrektort a pattanasokra es pudert.

Tusvonalat szerintem ne eroltesd de ha nagyon akarod akkor vannak youtube-n videok rola. Pl.. az also szempillaidhoz ferden ragasztasz valamit ahogy szeretned hogy ivesedjen.

Szenpillaspiral teljesen oke.

Ruzst meg ne hasznalj 14 evesen foleg ne pirosat.. az annyira kihivo. Max egy szajfenyt vagy nagyon halvanyabb szineket.

Pirosito meg ilyenek teljesen feleslegesen.

Max konturozhatsz meg.


:)

2016. jan. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én pl. imádom a pirosítót olyan kis édes. De nem illik a vörös rúzshoz. Vagy válassz színben egymáshoz illőt, vagy az egyiket hanyagold.

Egyik variáció szerintem: rúzs, szempillaspiri, csak ha találtál hozzá illő rúzst, akkor pirosító

Másik: pirosító, szempillaspiri, tusvonal, esetleg kis szájfény

2016. jan. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Tudom lehet, hogy későn de Viszkok Fruzsi(na)na blogger és yotuber, és nagyon jó tanácsokat ad

És szerintem is a vörös rúzs nagyon kihívó

2016. márc. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!