Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gél lakk tapasztalatok? Káros?

Gél lakk tapasztalatok? Káros?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Volt már valakinek negatív tapasztalata a gél körömlakkozással? Roncsolja a körmöket? Nem szeretném rendszeresen, max 1-2 szer kipróbálni :)

2016. febr. 17. 02:39
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Ha jó körmöshöz mész, nem lesz semmi gond. Nem vékonyítják a körmöt, hiszen csak egy finom szemcsézetű bufferrel "elveszik" a köröm fényét. Az eltávolítása sem "veszélyes" oldószerrel kb 10 perc alatt le lehet oldani.
2016. febr. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Hosszútávon ha sokszor felrakod akkor igenis elvékonyodik a körmöd tőle.
2016. febr. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Ez butaság. Évek óta géllakkozok a vendégeimnek, és nem vékonyodott a körmük. Az eszetlen reszelés vékonyít, de ahogy az első hozzászólásban is mondtam, géllakknál elég egy finom szemcsézetű buffer segítségével elvenni a köröm fényét. Így a körömlemez nem sérül, nem vékonyodik.

A géllakk pláne nem eszi meg a körmöt.

2016. febr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pontosan, ahogy előttem írják. Ha oldják a gél lakkot akkor nem lesz semmi baja a körmödnek :) Próbáld ki bátran, nekem fél éve folyamatosan van és semmi gond. :)
2016. febr. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2016. febr. 29. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!