Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gél lakkozás kérdés?

Gél lakkozás kérdés?

Figyelt kérdés
Vettem Diamond Nails induló szettet, és a következő a problémám: Nem köt meg a lakk rendesen. Lekezelem az elején rendesen, fénytelenítem, vízelvonóval lekenem stb, és először felkenem az alaplakkot. 9w-os uv lámpám van (a múlt héten vettem, szoval nem régi a cső). Már ott tartottam, hogy több, mint 5 percen át lámpáztam, de akkor is ragadt.Ha rámentem az első alapszínnel, lámpáztam (ha belenyúltam lámpa után, nemcsak ragacsos-ami normális, tudom-, hanem elkenődik a szín. Rámegyek a másik réteggel, azt is lámpázom, utána a fedőlakkal, és amikor lámpázás után FIXÁLNI akarom, szépen letörlődik vele a lakk, de érdekes, hogy nem az egész, hanem jellemzően csak a körömágy felőli részeken! Így eleve már úgy nézek ki, mint akinek lenőtt a zselélakkja! Mondjátok el légyszi, hol rontom el, egyáltalán az én hibám-e, vagy valami nem stimmel valamelyik kellékkel????
2016. febr. 17. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld vékonyabb rétegekkel. Figyelj, hogy mindenhol érje a fény.
2016. febr. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9 wattos lámpánál lehet, hogy kevés az 5 perc. Anno én pont azért vettem a 18 wattosat, mert az 3-5 perces, míg a 9 wattosnak van, hogy 10 perc is kell, míg megköt.
2016. febr. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már én is megbántam, pedig lett volna lehetőségem a 18w-osra, mert el volt fogyva és felhívtak, hogy kérem-e erősebb lámpával! Mindegy, így jártam. Viszont most megcsináltam megint, fogalmam nincs, mit csináltam másképp, de most nem kenődött el! Talán tényleg jóval tovább hagytam bent... viszont így igen sokáig tart, míg elkészül...érdemes szerintetek led lámpát venni?
2016. febr. 17. 12:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs türelmed kivárni, akkor érdemes. Én szoktam bonyolultabb mintákat is felvinni és a feladatsor közt van, hogy akár 10x is be kell raknom egy kezemet köttetni. Baromi sokáig tartana egy 9 wattossal.
2016. febr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!