Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek ez a lány miért...

Szerintetek ez a lány miért hivja a pudingot krém brülének? (Móni szépségvilága)

2016. febr. 19. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Mert buta mint a föld.
2016. febr. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Azért, mert a creme brulee-nek egy egyszerűsített változatát készíti el pudingból, de attól ez még ugyanúgy creme brulee.
2016. febr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves móni, ez annyira le lett egyszerűsitve hogy azon kivül hogy cukor van ráégetve és kis cuki edénybe van rakva más semmi köze nincs az eredetihez. De örülök hogy itt it probalod magad kivédeni
2016. febr. 19. 19:34
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

na megnéztem a videót (beletekergetéssel), hogy tudjak válaszolni

gondoltam, majd pudingporral helyettesít valamit és azért

de nem, tényleg csak sima pudingot főz és arra olvaszt cukrot (amúgy gratulálok neki, erről tényleg muszáj egy közel fél órás videót csinálni)

arra tippelnék, hogy vagy tényleg nem érti, hogy a sima pudingra olvasztott cukor nem créme brulée vagy esetleg így akart jobban hangzó nevet adni neki

azt még se írhatja, hogy főzzünk pudingot porból :D bár akkor meg nem kéne felháborodnia, mikor ezt valaki megemlíti

szóval egyet kell értenem az első hozzászólóval

2016. febr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Mert gyökér. A kommentjein is látszik.
2016. febr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8%
#2 vagyok, és nem, nem én vagyok Móni. Csak elmagyaráztam.
2016. febr. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elmagyarázás és a belemagyarázás közt van különbség. A szart ha beleteszem befőttesüvegbe és ráteszet a tetőt, attól még nem lesz lekvár.
2016. márc. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
biztos sok creme bruleet eszik
2016. júl. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!