Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen septum piercinggel...

Milyen septum piercinggel orrot fújni?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a septum piercing, de kicsit félek, hogy gondjaim lesznek az orrfújással, főleg hogy hideg levegő hatására azonnal folyni kezd az orrom. :/ Tapasztalatokat várok! Köszi:)

2016. márc. 1. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre furcsa, de meg lehet szokni.

Ha hidegben folyik az orrod, akkor ne csináltasd meg hideg időben, mivel a sok orrfújás és piszkálás csak lassítja a gyógyulást. Várd meg a normális tavaszt. Ha viszont allergiás is vagy, akkor meg az adott allergiától függ, hogy mikor érdemes megcsináltatni. Lehetőleg 5-6 hétig ne kelljen nagyon orrot fújni (szabad, de ne sűrűn, folyamatosan).


Maga a szúrás picit kellemetlen lehet, nekem olyan tüsszentős érzésem volt utána kicsit, de kibírható.

Nem tudom mit mondhatnék még.

Remélem hasznos voltam!

2016. márc. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Májusra terveztem, akkor így éppen megfelelő lesz az időzítés. Köszi a hasznos választ! :)
2016. márc. 3. 13:55
 3/5 valakiasokközül ***** válasza:
67%

Szia!

A septumot bőrbe szúrják, tehát annyira vészes kb mint egy fülbevaló. 2 hét alatt be is gyógyul ha kezeled rendesen. Nekem egyáltalán nem volt vészes..sőt még kellemes is volt az a furán feszítős érzés :D

Keresd Fejei Dzseni piercert. Facebookon megtalálod. :)

2016. márc. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 valakiasokközül ***** válasza:
100%
Ja! a lényeget kihagytam :D Megvan az orrfújós módszere is. A legtöbb septummal rendelkező ismerősöm úgy fúj orrot, hogy felhajtja az ékszert és alatta.. ez hülyén hangzik de bevált nekem is :D
2016. márc. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Waoo szuper :) köszönöm szépen!
2016. márc. 4. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!