Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Septum piercinggel kapcsolatos...

Septum piercinggel kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az lenne a problémám, hogy 5 napja csináltattam egy septum piercinget, de az ékszer nagyon pici, és 'szétvágja' középen az orrom konkrétan (nem a lyuknál hanem kívül), de amíg bentvan nemtudom szétfeszíteni.


Elméletileg 1 hónap után lehetne cserélni az ékszert benne, de miután hajatmostam ma, a sok víz miatt felpuhult az orrom és fájdalom nélkül majdnem teljesen kiforgattam a piercinget, de nem vettem ki csak letisztítottam aztán visszaforgattam, nehogy baj legyen.


Az lenne a kérdésem, hogy mivel eléggé fáj így hogy ráfeszül az orromra, nagyon gáz lenne 1 hónap helyett 1 hét után kicserélni új ékszerre? Persze letisztítva, és ugyanígy hajmosás után csinálnám, aztán nem piszkálnám had gyógyuljon.


Köszönöm előre is! :)



2014. nov. 30. 23:36
 1/4 supra01 ***** válasza:
Ezt attól kérdezd meg aki betette, mert szerintem ő tudja a legjobban a választ. Menj el és majd ő kicseréli neked, ha lehetséges.
2014. dec. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, lehetséges. Titán, PVD, vagy ha más nincs, akkor orvosi fémet javaslok.

Ha saját magadnak nem menne (illetve nem tudnád az ékszert sterilizálni), akkor menj vissza a piercerhez és kérd meg őt. (Egyik alapszabály: ha feszes, szoros, menj vissza és kérj bele nagyobbat, hosszabbat.)


Remélem segítettem, ha kérdésed lenne írj privátban ;)

2014. dec. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
otthon tudsz betadinnal vagy 70%os higított alkohollal fertőtleníteni (gyógyszertárban kapható)
2014. dec. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na vettem gyógyszertárban végül alkoholt, aztán ma kicseréltem :) (egy hét után)

Minden oké volt, nemfájt, ugyanolyan mintha az előző lenne bent :D

2014. dec. 4. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!