Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik jobb? sok haver vagy...

Melyik jobb? sok haver vagy egy igaz barát/barátnő?

Figyelt kérdés
légyszi kort is.
2011. febr. 21. 20:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
Sok haver. 22/L
2011. febr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy igazi barát :) Nekem van, és nagyon szerencsésnek mondhatom magam!

21/L

2011. febr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen igazi BARÁT (a szó legnemesebb értelmében) képes ellensúlyozni a világ mocskát. Amit a szó köznapi értelmében barátnak nevezünk, az sajnos távol van ettől - sokan a "közeli havert" hívják így.

26/N

2011. febr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

nekem egy igaz bnőm van.a többiekkel nem vagyok már jóba ,mivel csak kihasználtak,pótléknak voltam csak jó.szóval haverjaim sincsenek igazán .néha hiányoznak a haverok is,de a bnőm nélkül biztos megőrülnék.

2011. febr. 21. 20:34
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

20.31: Teljesen egyetértek!

24/L

2011. febr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

Én nem tudom... Szerintem mind2 jó és fontos. :) Kell egy igaz barát, aki mindig ott van, megértitek egymást, van kivel megbeszélni a problémákat. Viszont kellenek a haverok is, a jó társaság, akikkel össze lehet ülni, mesélni, szórakozni. :) Egyik nélkül sem tudnám elképzelni az életem. :)


19L

2011. febr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
egy igaz barát.. mert neki bármit elmondhatsz.. de ha egy havrrnak mondod el.. lehet hogy később visszahallod. :(
2011. febr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
41%
Amelyik kevesebb elvárást és kötelezettséget zúdít a nyakadba.
2011. febr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

20:48-as

érdekes megközelítés:D

2011. febr. 21. 20:51
 10/16 anonim ***** válasza:
86%

Sok haver. Sajnos ezt kell mondjam, pár éve nem ezt válaszoltam volna, de az összes nagy barátságom bedőlt.

A barátnőim mind behisztiztek valamin (mondom ezt, mint nő, aki pasi szájából utálja a "hiszti" szót, de itt tényleg ez volt...), én ebbe már nagyon bele vagyok fáradva,nem akarok újra próbálkozni.


Jobb, ha az ember sok haver közül válogathat. Akkor nincs egy, aki mindent tud rólad, hanem apránként mondasz el dolgokat, egyiket ennek, másikat annak. Nincsenek túlzott elvárások, szemrehányások, pl. ha x ideig nem tudsz velük találkozni mert elfoglalt vagy beteg vagy.


A haveri kapcsolat is lehet valamennyire mély, de kötetlenebb, és kevesebb a csalódás/sérülésveszély. Mert nem is vársz annyit.

30/N

2011. febr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!