Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Melyik a jobb? hogy lehetnék...

Melyik a jobb? hogy lehetnék jobb barátnő?

Figyelt kérdés
hogyha azt mondom a barátnőimnek,amit tudom hogy hallani akarnak,például hogy tuti odáig van értük a csávó,aztán meg együttérzek velük ha dobja,vagy hogyha megmondom hogy szerintem csak dugni akar? akkor valoszinü haragudni fognak rám,de ilyenekben általában nem tévedek :S
2010. máj. 20. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél?


Azt, hogy téged szeressenek (jobban),

vagy nekik szeretnél jót? (vagy rosszat elkerüljék, azzal együtt a várható csalódást)


Azt csak a végén jegyzem meg, senki sem tévedhetetlen..

2010. máj. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én mindig őszinte vegyok, megmondom a véleményemet. Nem mondom, h fú, igen, egyfolytában bámul az a helyes srác, azt mondom, ami van, tényleg.

Nem csapom be őket.

Te is tedd ezt.

Ha átmenetileg néha pikkelnek is rám, utána mindig rájönnek, h jobb, mintha hülyítetem volna őket. Hogy pölö "igen, nagyon szép ruha, jól áll", mikor az valójában förtelmes, áh, én elmondom a váleményem

csak az a baj, h tanárnak is, talán ezért utál mnid ... :S =/

2010. máj. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!