Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mikor megy már ki a divatból...

Mikor megy már ki a divatból a rajzolt szemöldök?

Figyelt kérdés
Nem igaz hogy nem veszik észre, mennyire nem néz ki jól.
2016. márc. 4. 22:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Hát egy bizonyos rétegen nem tud túlnőni. (prostik, és műkörmösök)
2016. márc. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%
Nekem tetszik 17/f
2016. márc. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is ocsmány, de amíg van szar, addig légy is van.
2016. márc. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Oké elhiszem, hogy van akinek jól áll meg szükséges. De könyörgöm, akinek szépen ívelt és dús lenne a valódi az miért rondítja magát vele? Már 14-15 éves lányokon is ezt látni. És én érzem magam igénytelennek, mert eredeti van.
2016. márc. 4. 22:25
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan,aki szépen megtudja csinálni,de sajnos azok vannak túlnyomó részben ,akik rossz színt választanak,vagy csak rondán csinálják meg.


Szóval: van ami szép és elegáns (és észre se veszed ,hogy rajzolt) ,de van olyan is ,ami ocsmány.



Én nem szoktam kifesteni és megrajzolni a szemöldököm,mert tudom magamról ,hogy nem tudom szépen elkészíteni :D

2016. márc. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Egyébként volt már nekem is rajzolt, meg ha olyanom van alapozóval halványítom az eredetit és rajzolok, de kiszedni már sajnálnám, mert dús. Nem igaz, hogy nem sajnálják... 30 évesen ha már akarják se lesz szemöldökük...
2016. márc. 4. 22:29
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Színpadon és farsangkor még elmegy, de egyébként híj be csúf!
2016. márc. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Undorító. Meg amúgy is mi értelme? Borotváld le a szemöldököd, és rajzold vissza. Női logika...
2016. márc. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Valamikor divat volt?
2016. márc. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
13%

" én érzem magam igénytelennek, mert eredeti van"


ez csak azt jelenti hogy a szíved mélyén prostituált akarsz lenni.

2016. márc. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!