Miért nem engedi APUM?

Figyelt kérdés

Apum eléggé kritikus az olyan dolgokkal mint a smink, és hasonlók. Namármost: Ki szeretném szedetni a szemöldököm, mert nagyon nem tetszik, ahogy kinéz, eléggé csúnya,nekem legalábbis egyáltalán nem tetszik. Középről kiszedtem, hogy ne legyen összenőve, ezt szerencsére nem vette észre, mert azt mondja, hogy "majd akkor szedhetem ki a szemöldököm, ha a fizetésemből veszek szemöldökcsipeszt" amikor meg azt mondtam, hogy kozmetikussal szeretném kiszedetni, hogy szép legyen, azt mondta, hogy "Minek? Anyádnak is 27 évesen volt kiszedve először. Akkor majd te is kiszedetheted." Nem érti meg hogy ez engem borzasztóan zavar. Anyám persze csak helyesel. A körömlakkról nem is beszélve, arról azt mondta, hogy ha meglátja, akkorát vet az ujjamra, hogy lepattog az egész. A barátnőmmel nagyon szerettünk volna nyárra hennát, elmondtam anyámnak, aki csak annyit válaszolt, hogy: "Na ezt nehogy meghallja Apád! Azonnal verd ki a fejedből!" Mitévő legyek? :(

14/L



2016. márc. 12. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Mi az a henna?
2016. márc. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%

Mitévő legyél?

1. ne próbálj lánynak álcázva magadat, álproblémákról

kérdezni, tőled sokkal fiatalabb lányokat fiúkat.

2. ha komolyabb bajod van az élet dolgaival,

fordulj orvoshoz, nagyon sok helyen, felkészült

orvosok tudnak segíteni az ilyen dolgokon.

3. bízz bennük nem ellened vannak, hanem melletted

2016. márc. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A henna olyasmi mint a tetoválás, csak ideiglenes, nyárra gondoltuk, mert iskolába szerintem se való.

#2 Nem hülyéskedek. Ez igaz -.-

2016. márc. 12. 15:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Apukád elmebeteg már ne is haragudj. 14 éves lányként már ilyen dolgokat simán megengedhetne. Am meg ha őt annyira zavarja ez a pénz kérdés akkor menj le valamelyik rokonodhoz és pénzért csinálj valami munkát neki abból pedig elmész kiszedetni a szemöldököd. Pár szász ft. Nem egy nagy összeg.

Az én lányom 15 éves. 2 éve sminkeli magát persze nem erősen és már 11 éves korában kiszedettük a szemöldökét mert zavarta. Körömlakkot már nem is emlékszem milyen régóta használ. Már a ruháit sem én választom neki kb 4 éve.

Anyukádat pedig sajnálom. Nem kéne ilyen elnyomottan élnie. Én mindent megbeszélek a férjemmel. Nincs olyan h csak egy valaki dönt. Nem egészséges az a kapcsolat amikor az egyik fél diktátorként viselkesik.

2016. márc. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Én megcsinálnám a helyedben megakadályozni egyszerűen nem tudják és ez pont az a dolog amibe nem sok beleszólásuk van nem 8 éves vagy és nem tetkót akarsz csinálni...mondd meg nekik hogy nagyon zavar es sokkal magabiztosabb lennél ne hagyd magad!! De azért tartsd szem előtt hogy neked akarnak jót
2016. márc. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia én is 14 éves vagyok és szerintem sem normális hogy semmit nem enged neked. Az én apumnak sem annyira tetszik hogy suliba festem a körmöm. De nem mond rá semmit már megszokta sminkelni nem szoktam és erősen kifesteni magam nem is engedné suliba de a szempillaspirállal meg nincs gondja Szerintem a körmöd nyugodtan kifestheted, de először inkább csak átlátszóra vagy csak valamilyen halvány csillogósra és a szemöldöködet meg a barátnődnél ha kiszeded utánna már úgysem tud vele mit csinálni. 14/L

Sok sikert!!!

2016. márc. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

apád le van maradva a mai kortól

manapság ezek a dolgok már hozzá tartoznak az ápoltság kérdéséhez

nem a 80-as években élünk, mikor nem volt még tusfürdő se nagyon

2016. márc. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!