Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem engedi apum, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem engedi apum, hogy a barátom jöjjön hozzánk?

Figyelt kérdés
Már több mint másfél éve együtt vagyunk,ő volt az első barátom akit elmondtam apumnak,mert elég szigorú meg ilyesmi,és mikor még a kapcsolatunk elején elmondtam neki,hogy van barátom,akkor mondta,hogy őt nem érdekli találkozhatunk,de hozzánk nem jöhet.Van 2 nővérem ők csináltak régen hülyeségeket,egyikük elvált már.Lehet hogy félt meg ilyesmi.Azóta anyum már kérdezte egyszer-kétszer,hogy nem-e jöhetne,de akkoris csak azt mondta,hogy nem.Páromat nem zavarja,de engem nagyon.18/L
2009. dec. 4. 16:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem szeretné látni, hogy pont a legkisebb lánya, akiben a legjobban bízott már felnőtt és akár még szexelni is szeretne és most kivételesen úgy, hogy a fiú jön hozzá és nem fordítva. Az apák nagyon tudják félteni a lányaikat, főleg, ha az pont a legkisebb.
2009. dec. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen...

na azért mindennek van határa

2009. dec. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
hát igen 18 évesen...csak lehet az is benne van,hogy itt lakom,ők tartanak el és ők is mondják meg mit csinálhaok,anyum az annyra nem,de lehet fater így van vele,bár szerintem inkább a féltés,csak félek neki felhozni,mert félek az elutasítástól
2009. dec. 4. 16:24
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

1. Szerintem édesapádnak nem esne jól, ha Ti ketten elvonulnátok kettesben szobára a barátoddal...Képzelem mennyire zavarná, esetleg idegesítené a tudat, hogy Ti mi a bánatot csináltok kettesben a szobában...


2. Lehet, hogy fél megnézni ki az akit találtál magadnak, mert lehet, hogy nem tartaná kifejezetten szimpatikusnak a barátodat és így nem kell görcsölnie, hogy mit fog szólni hozzá...


3. Nem tudom milyen anyagi körülmények között éltek, lehet ez zavarná édesapádat, mert nem akarná, hogy a barátod emiatt vonjon le tévesen következtetéseket rólad...


4. Addig is amíg a barátoddal csavarogsz, kettesben maradhat nyugodtan mamival... ;)


Én a helyedben megpróbálnám megbeszélni édesapáddal a dolgot...Azért az elég fura, hogy nem igazán akarja megismerni a barátodat és egyáltalán a Te ízlésvilágodat...Arról nem is beszélve, hogy Én a helyében azért erőteljesen kíváncsi lennék a barátodra!

Amúgy, ha azt hiszi édesapád, hogy a csavargások közepette nem lehet nemi életet élni, akkor téved...Én fiatalon a lányokkal akikkel együtt voltam, nem csak az ágyban csináltam...Hanem bizony a csillagok alatt is összejött... Olykor volt, hogy fényes nappal is... ;)

És nyilván ezt édesapád is tudja...

De a valódi indokot, csak édesapád tudja...Vele kellene megbeszélni ezt a kérdést, nem a mi találgatásainkra kellene hagyatkozni ez ügyben...

31/F

2009. dec. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat,főleg az utolsót,sokat segített,azt hiszem le fogok ülni vele beszélni
2009. dec. 4. 20:59
 6/18 anonim ***** válasza:
48%

Szegény apád jól kilehet. Odajön valami idegen és beteszi a farkát a kislányába. Azt a kislányt, aki babákkal játszott, meg látott felnőni, most meg jön egy vadidegen és beteszi a durungját. A kislánya meg nyög, sóhajtozik, kipirosodik az arca. Esetleg még azt is mondja, hogy: "Mééég!!!". A fater meg csak ül néz maga elé. Lecsüng a feje, hogy így eltelt az idő, és az ártatlan kislánya meg vonaglig egy durungon.


Plusz a kislánya még a lábát is szétteszi, a fiú meg bejön a nyelvével. Nyalja falja. Élvezi a lányát. Ezt szerintem nehéz lehet feldolgozni. Aztán jön a fiú és szemtől szembe találkozik az apával. Borzasztó érzés lehet.

2009. dec. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
44%

Még annyit hozzáteszek, hogy a fiú nemcsak, hogy a durungját beteszi, hanem ez egy nagy és buta egyszemű durung. Azonkívül a fiú teljesen leállatiasodik és olyan lesz, mint bármilyen emlős. Ki-be rángatja a lányba a farkát nagy gyorsasággal. Közbe meg esetleg még megtépi a lány haját és aztmondja, hogy "most megbüntetlek, mert nagyon rossz kislány voltál!". És addig dugja, amíg ki nem dörzsöli a lány érzékeny hüvelyét. Aztán beleereszti a magját és közben felordít a gyerek a diadalittasan. A lány meg teljesen elpirul a kéjtől.


Ésakkor feljön hozzájuk ez a srác és bemutatkozik az apának. Miután az apa törődött a lányával és nagy becsben tartotta, a fiú meg az meredeken álló durungjával közelít az ő lányához. Így néznek egymás szemébe. Szerintem ez borzalmas.

2009. dec. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
az utolsó kettőt nem köszönöm:S szerintem éld ki magad valahol máshol:S
2009. dec. 6. 16:13
 9/18 anonim ***** válasza:
56%
Inkább gondolj bele, mert erről van szó. Bár ha ezt nem értékeled, akkor képzelem milyen lehetsz.
2009. dec. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
az oké,hogy nem tud beletörődni,hogy nemi életet élek,de nem kellene ilyen részletesen leírnod,mert nem ez a lényeg
2009. dec. 6. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!