Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Ti milyen sminket...

Lányok! Ti milyen sminket használtok suliba?

Figyelt kérdés

Milyen termékeket használtok a mindennapokra? :)


Ha lehet írjátok mellé a korotokat! :)



2016. máj. 16. 09:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%
Általános suliba meg gimibe kb. csak korrektort (vmi avonost) meg labellót használtam... egyetemre meg épp milyen napom volt... most is hasonló termékeket használok, cska munkába már egész arcos sminket teszek. Ami alap volt, az a korrektor (eddig a Maybelline Affinitone volt a legjobb, nekem főképp szem alatti karikákra kell), szempillaspirál (mindig más márka... alapvetően hosszú, dús pilláim vannak, kevés olyan spirál van, ami nem működik rajtam... ált. azok, amiken túl sok festék van, vagy amiknek túl bumszli a feje), valami az ajkaimra, illetve púder a korrektor fixálására.
2016. máj. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
44%
Korrektor (Avon), szempillaspirál (ALverde), néha fekete szemceruza. Sulis ünnepélyekre, suli-bulikra csillogós szájfény. 13/L
2016. jún. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Primer,alapozo,korrektor,puderel fixalom ezeket mert zsiros boru vagyok, halvany szemhejpuder valami natur barna pl es egy vekony kis tusvonal szempilla spiral, szamra meg egy nude ruzst teszek vagy szajfenyt, kis bronzositot is teszek de csak finoman! Suliba vissza fogom ezeket nagyon halvanyan. Mert semmi kedvem hogy szoljanak illetve gél allagu szemoldok fixaloval kenem be a szemoldokom.
2020. nov. 12. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

ph hát én már közép iskolás vagyok, de általánosban is már sminkeltem magam, és nem szóltak érte a tanárok.

Termékekből amiből általában állni szokott a sminkem amit szivesen hordok suliba is: primer, alapozó, korrektor, púder, szemöldök szappan, barnás nude szemujpuder( de szemhejpudert nem mindig használok),tus, szempilla spirál, bronzosito, highlitert se mindig de jellemző hogy egy keveset használok,szájcerka, szájfény de azt csak akkor ha össze van kötve a hajam hogy ne fujja bele xD, rúzsból csakis természetes nude szinüeket beválalósabb színeket suliba nem szivesen hordanék, esetleg alsó vízvonalra vagy fehér vagy fekete szemceruza. :) és szeretem ezeket természetesen alkalmazni mindent csak visszafogott kereteken belül a suliba hogy ne legyen tanàr gyilkos, de ha ünnepség van vagy valami simán ott is elmegy esetleg egy piros rúzs vagy műpilla :D.

2021. aug. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!