Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet venni "kamu" szemuve...

Hol lehet venni "kamu" szemuveget? Nem rossz a szemem, de neha felvennek egyet, mert egyik masik tök jol all.

Figyelt kérdés

2016. máj. 18. 14:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Dehogynem látszik. Nincs torzítás a szélénél, ez még a nagyon kicsi dioptrián is látszik.


A másik meg az, hogy csillog, nincs rajta az antireflex réteg.

2016. máj. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem baj ha latszik. Barkinek megmondom hogy csak egyszerűen tetszik es kész. Ha erre valakinek az a reakcioja hogy majd hordjak, ha rossz lesz a szemem, meg sok igazi szemuveges orulne ha nem kellene hordania, arra mit mondjak... Elég sok dolog van amit nem csak a rendeltetésszerű funkcioja szerint hasznalunk..
2016. máj. 18. 17:02
 13/14 anonim ***** válasza:
Esetleg bizsuboltokban Claries Bijou Bridgitte stb...
2016. máj. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
90%
Én csináltattam dioptria nélkülit optikában. Van rajta mindenféle réteg, meg minden. Igaz, nem volt olcsó, pont egy nagyon akciós keretet fogtam ki, úgy lett húsz ezer körül a vége, de nagyon szeretem.
2016. máj. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!