Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk! Mennyire tetszik nektek...

Fiúk! Mennyire tetszik nektek egy piercinges lány?

Figyelt kérdés
Van 3 piercingem, ebből csak 2 van látható helyen.

2016. jún. 5. 21:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Egy kis általánosítás:


A 18-35 éves korosztály számára jobban elfogadottabb dolgok ezek, mint az idősebb 55 év feletti korosztály számára.

Az általános már itthon is elfogadott testékszerek, amikre már nem mondják, hogy "extrém":

Nőknél: egy oldali orrékszer viselése (nostril), köldök ékszer viselése (navel/belly), illetve a fülben lent 2-4 fent maximum egy apró ékszer. (minden esetben egyszerű kis ékszerek, nem karikák, vagy láncos ékszerek)

Férfiaknál: fülbevaló, szemöldök ékszer (eyebrow).

Mind két nemnél: egyszerű ajakékszer (kicsi, nem köves)

ezek azok, amiket a legtöbben, akik nem testékszer pártiak, elfogadnak, tolerálnak.

Nyelvékszer esetén érdekes a kérdés, hiszen az nem látszik, így nincs mit elfogadni. Igaz ez az intim ékszerekre is (mellbimbó, vagina, hímvessző...stb.), hiszen azok sem látszanak általában. Viszont sokaknak tetszik, de sokaknak teljesen undorító dolog.


A 18-35 éves korosztályból nagyjából 20-25%-nak van, vagy volt testékszere valahol. 10-15% tervezi, hogy csináltat, 20% körül vannak azok, akiknek nem tetszik, körülbelül szintén ennyien vannak akik el is ítélik. A maradék 20% szerint semleges.

Az idősebb korosztályoknál kevesebben viselnek testékszereket, kevesebbeknek tetszik és kicsivel többen vannak azok, akiknek nem tetszik, vagy elítéli.

Nevelésből, szokásokból, megszokottságból, emlékekből...stb. alakul ki egy-egy ilyen ítélet bárkiben.

Van testékszer fétis és fóbia is. Tehát van, aki egyenesen fél a testékszeres emberektől(fóbia), vagy épp ellenkezőleg, gerjed rá(fétis).

Sokan a fülporcban lévő ékszert már csak simán fülbevalónak mondják, de sok olyan család van, ahol egy fülben maximum csak egy lyuk lehet, férfiaknak meg semmi.


Az extrémebb ékszerek esetében már más a megosztás. (Tragus, Septum, Cheek, különféle bites ékszerek, fültágítók, bonyolultabb fül ékszerek, microdermal ékszerek és a többi.)


Egy olyan fiú, aki visel jó pár testékszert, általában vonzóbbnak talál egy olyan lányt, aki szintén. Aki meg nem visel és elítéli a testékszereket, az néha csak a testékszer miatt zárkózik el egy ilyen nőtől.

A tetovált embereknél is valami hasonló van.


Viszont a legtöbb ember nem csak a testékszer alapján ítél. (Legalábbis azok nem, akiknél a belső tulajdonságok előrébb vannak, mint a külső.)

2016. jún. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nincs a köldökömbe piercing.

Amire meg azt mondod, hogy bikás azt nem tudom, hogy magára a karikára érted vahy a septumra. De mindegy is, mert nem olyan van nekem

És semmi áron nem venném ki a piercingeket. Ha egy srácnak nem tetszik aki nekem bejön még akkor se, vagy megszokja a gondolatot, hogy nekem tetszik vagy nem egymásnak szánt minket a sors

2016. jún. 8. 15:51
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem tetszik, nagyon szexi tud lenni :) nem ezen múlik, hogy járok-e valakivel :)
2016. jún. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!