Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt olyan kismamák,...

Vannak itt olyan kismamák, akik terhességük alatt többször kényszerültek szedni gyógyszert és hüvelykúpot betegség vagy fertőzés miatt? Egészséges lett a baba?

Figyelt kérdés
2015. márc. 24. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindhárom terhességem alatt szedtem gyógyszert. Első esetben görcsoldót, a 20 héttől a koraszülés megakadályozására. mellette szívgyógyszert, mert a másik gyógyszer mellékhatásként túlzott szívdobogást, magas pulzust okozott. Ezenkívül két antibiotikum kúrát is végigcsináltattak velem, mert azt mondták, lehet, hogy valami fertőzés áll a görcsök hátterében. A másik két gyereknél ugyanez volt, annyi különbséggel, hogy ott már elhitték, hogy ez alkati probléma, és legalább antibiotikumot nem kellett szednem. Mindhárom gyerekem egészséges, 16, 13 és 9 évesek.
2015. márc. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 sandrachnologic ***** válasza:
Az első terhesség alatt két antibiotikum kúra volt vesemedence gyulladás miatt. Most vérnyomás csokkentot szedek a 18. Hettol, mas egyelore nem kellett meg. :) egészségesen született a fiam, most 3,5 eves. Etelallergiaja es asztmaja van ugyan, de az kesobb alakult ki, babakoraban nem volt baja.
2015. márc. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nkaptál,étszer volt hüvelyfertőzésem, amikre kúpot és antibiotikumotkaotal egyszer lázas betegség miatt kellett szednem lázcsillapítót. Görcsoldót is kellett szednem az elején, mert sokat görcsöltem. Semmi baja nem lett a.fiunknak, nem is aggódtam ezen. Mindig olyan gyógyszert kaptam, amit terhesség alatt is lehet használni.
2015. márc. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel, és közben nagyon remélem, hogy egészséges lett nekik.
2015. márc. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindhárom terhességem alatt legalább egy kúra antibiotikumot kellett szednem hüvelykúppal, Streptococcus fertőzés miatt, a második terhességemnél végig gombás fertőzésem is volt, amire több kúra hüvelykúpot beszedtem, a harmadik terhességemnél pedig felsőlégúti megbetegedés miatt kellett gyógyszert szedni. Mindhárman egészségesek.
2015. márc. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én Clion D hüvelykúpot használtam a terhesség alatt, illetve Panadolt és egyszer Algopirint is vettem be láz miatt. (de mindegyiket csak a 12. hét után használtam)
2015. márc. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!