Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudnám megtanulni, hogyan...

Hol tudnám megtanulni, hogyan kell sminkelni?

Figyelt kérdés
Nem akarok profi sminkes lenni, de jó lenne, ha bulik alkalmával szépen ki tudnám festeni magam. Valaki tud segíteni?
2007. nov. 14. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak stílus tanácsadók, akik nem csak a smink színeit, mikéntjét tanítják meg neked személyreszabottan, de az öltözködés stílusában, mikéntjében, a kiegészítőkben is segítenek.

Pécs környékén tudok ajánlani, ha írsz emilt.

2007. nov. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak sminktanfolyamok is.Így pontosan nem tudok egyet sem,de ha rákeresel neten,vagy kozmetikusnál érdeklődsz biztos tud ajánlani.
2007. nov. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! [link] ahogy néztem január végéig kedvezményes az oktatás 6200ft 4 óra 3 fős csoportban.
2007. dec. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Vegyél női magazinokat (Yoj, Glamour stb) vagy Avon katalógusokat szerezz be. Ebből speciálisan arcformádra vagy hajszínedre vonatkozóan is el tudod lesni, melyik áll neked a legjobban. Egy idő után meg berögzül és rutinos leszel. Én alapozóból szempillaspirálból, tusból veszek minőségit, szemfestékeket tök olcsón is lehet kapni, így nem kerül sokba, ha csak próbálkozásnak veszed meg. A divat meg mindíg változik, be is gyűjtögetheted őket, nem romlanak meg.
2007. dec. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem újságból nem lehet megtanulni sminkelni. Inkább kérdezd a kozmetikusod, mert Ő hasznos és használható tanácsokkal fog ellátni.
2008. jan. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!