Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sötétbarna hajam és szemem...

Sötétbarna hajam és szemem van kicsit barna a bőrömilyen színű hajfesték állna jól?

Figyelt kérdés
teljesen tanácstalan vagyok most festeném először a hajam 21 éves vagyok!PLEASE HELP!!!!!!!!
2008. szept. 28. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem szinte bármelyik. Barna, melirozott, fekete, vörös, szőke. Én igy láttatlanban bármelyiket el tudnám ehhez képzelni, de inkább olyat kérdezz meg aki lát is, mert igy nehéz eldönteni hogy mi áll jól. Mivel sötét hajú, szemű, bőrű vagy, igy talán a barnás mediterrán szinek amik a legjobban állnának.
2008. szept. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sztem fekete, sötétvörös, barna, de sztem a szőkét felejtsd el, mert ha sötét a bőrőd, akkor a szőke nem állna jól. Ha hosszu a hajad, akkor fekete és barna legyen, ha rövid, akkor vöröses-lilás- esetleg barna melírrel egy fekete alap, naon szupi!:)
2008. szept. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmilyen. Természetesség a legnyerőbb.
2008. szept. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a vlászokat:))
2008. szept. 29. 15:42
 5/6 anonim válasza:

szerintem nagyon jól néz ki a sötétbarna szemhez a platinaszőke haj frufruval

és ha (gondolom) sötét a szemöldököd akkor azt is szőkítsd ki lehet külön szemöldökre szőkítőt kapni

2008. okt. 5. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az olyan adottságokhoz,mint amivel te is rendelkezel,a legszebb és legjobb választás mindenképp a barnás,azon belül is a karamell,sötétszőke,világosbarna árnyalatok..6-7-es színmélységű hajszínek..mint például Jennifer Lopez vagy Mariah Carey színei..használdd ki,hogy szép barnás a bőrszíned:)
2008. okt. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!