Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tűnjek idősebbnek,...

Hogyan tűnjek idősebbnek, hogy beengedjenek egy 18+ discoba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos a 17. születésnapomon kórházban leszek, ezért a baráti társaságommal most fogjuk megünnepelni. A Balatonra megyünk szórakozni, de tudtunkkal a rendezvény 18+os. A társaságból egyedül én nem vagyok 18 éves. Lehetőleg szeretném elkerülni, hogy emiatt az egy év miatt probléma legyen és szeretném megelőzni, hogy elkérjék a személyimet.

Kérek mindenkit, hogy tartózkodjon a beszólásoktól, mert abszolút nem vagyok rá kíváncsi és képes vagyok saját döntéseket hozni :)



2016. júl. 20. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
A személyid kérik mindenképp, szóval tök mindegy hogy nézel ki. Vegyél hamis személyit, más megoldás nincs erre. Anyád biztos támogat benne majd.
2016. júl. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!

Édesanyám 2 éve elhunyt :)

2016. júl. 20. 20:50
 3/9 anonim ***** válasza:
32%

"Édesanyám 2 éve elhunyt :)"


Gratulálok neked, hogy egy ilyen szomorú hírhez egy mosolygós smiley-t képes voltál írni.


Akkor az élő rokonaid iszonyat büszkék lesznek rád, ha majd a rendőrségről kell téged kiváltaniuk, ha hamis személyit veszel és azzal mész be.


Egyébként ha képes vagy saját döntéseket hozni, akkor minek írtad ki a kérdést?

Ebből úgyis az jön le, hogy mi hiába adunk tanácsot, úgyis a saját fejed után fogsz menni, mert te aztán tudod, hogy mi a tuti neked! Csak addig, míg meg nem ütöd a bokádat!


Miért nem tudtok olyan buliba menni, ahova te is simán tudsz menni? Végül is a te szülinapod, olyan helyre kéne mennetek, ahol te is be tudsz menni minden gond nélkül.

2016. júl. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem minden 18+os helyen elkérik a személyit, legalábbis én összes ilyen bulin ezzel találkoztam. Menjetek más helyre, azt az egy évet már kibírod.
2016. júl. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
10 éve elmúltam 18, mégis elkérik a személyim a korhatáros bulikon. Nem tudod kijátszani.
2016. júl. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A mosolygós jelet azért írtam oda, hogy legyen szíves, és vegye észre magát: ne beszéljen senki anyjáról ismeretlenül, mert nem tudja a hátteret. Tudod, cinizmus. Létezik ilyen.

Egy szóval nem mondtam, hogy hamis személyit fogok venni, eszembe se jutna ilyen.

Köszönöm a jóindulatú kommenteket az utolsóknak.

2016. júl. 21. 09:50
 7/9 anonim ***** válasza:
28%
öltözz ribinek ... felénk, ha ribi vagy 12 felett beengednek bárhova... Viccet félretéve normálisabb helyeken azért elkérik a személyit, de ha nem nézel ki 5évesnek nem fognak ezen az 1éven fennakadni... :
2016. júl. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
42%
Sötétebb, pl. vörös rúzs, erős szemsmink, az alsó vízvonalad húzd ki feketével, az is öregít.
2016. júl. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Végül nem mentünk szórakozóhelyre, hanem a Petőfi sétányon voltunk, ami egyrészt ingyenes másrészt nem korhatáros és ugyanolyan jó volt a hangulat :)
2016. júl. 23. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!