Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Smink és kiegészítők

A kérdés

Ezek közül a termékek közül melyiken nem végeznek állatokon kísérletet? Bourjois, L'oreál, Clinique, MAC, Estée Lauder, Catrice, Essence, Bobbi Brown, Lancome, Avon, Oriflame, NYC, NYX, Artdeco, Lovely?

2016. júl. 23. 16:19  Privát üzenet  

A válaszok

Látom megihletett a kérdésem. :D

Pont ilyesmikre vagyok kíváncsi én is.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2016. júl. 23. 16:34 Privát üzenet
Catrice, Essence biztos nem tesztel állatokon. A L'Oréal úgy tudom hogy csinál állat teszteket

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2016. júl. 23. 18:01 Privát üzenet
Essence, Catrice, NYX, Lovely tuti nem tesztel, illetve én úgy tudom, hogy az Artdeco, a Bourjois, és az Oriflame sem. A többi sajnos tesztel. :(

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2016. júl. 24. 09:41 Privát üzenet

A NYX biztos, hogy nem, ott van a termékeiken a kisnyuszi. Úgy tudom, a Catrice és az Essence sem. Amikről tudok, hogy igen, az a MAC, Avon, Bobbi Brown, L'Oreal, Estée Lauder. A többiről nem tudom, de a Leaping bunny alkalmazásban, vagy a Peta oldalán biztos van róluk információ.

Tipp: Amelyik márka forgalmazza a termékeit Kínában, az tesztel állatokon, mivel ott kötelező (csak úgy árulhatnak).

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2016. júl. 24. 14:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Melyik alapozót választanátok ezek közül?
Ezek közül melyik számít alsó kategóriás, középkategóriás, felső kategóriás sminkterméknek? MAC, ArtDeco, Clinique, Bourjois, Estée Lauder, Lancome, L'oreál, Maybelline, Essance,...
Mi a véleményetek a Bourjois termékekről? Megérik az árukat, vagy túl drágák?
Melyik márkának vannak a legjobb sminktermékeik? L'oreál, Maybelline, Bourjois, Artdeco, Catrice vagy Estée Lauder?
A clinique stay matte alapozó és a maybelline affinimat alapozó vanília árnyalata ugyanolyan?
Sima primert (Clinique Superprimer) lehet szemre használni vagy csak arcra?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Smink és kiegészítők rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!