Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen márkájú alapozót...

Milyen márkájú alapozót érdemes venni?

Figyelt kérdés
2016. júl. 28. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
58%

Nekem a Clinique alapozók jöttek be. Kipróbáltam több félét is. Van problémás bőrre való, jó hatással van a bőrömre, nem tömíti el, szerintem szebb is lett, mióta használom, nagyon könnyű, de azért fed is.

Van egy kompakt, alapozó és púder egyben. Ilyenkor nyáron azt használom, nem az egész arcra, csak állra, orra, nekem azok a problémásabb területek, nagyon kényelmes viselet.

2016. júl. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

én Vichy-t használok évek óta, és nagyon szeretem


Zsíros bőrre van valami speckó alapozójuk, az nagyon bejött nekem, mert fed is és a bőröm is szebb azóta

2016. júl. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy te mit vársz el egy alapozótól, milyen bőrre akarod használni. Mennyire fedjen, mennyire legyen tartós, milyen állagú legyen, stb.
2016. júl. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!