Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van 2 lány az osztályban,...

Van 2 lány az osztályban, akik már sminkelik magát, és nem fogják fel, hogy ez tök gáz, mert még fiatalok. Mit tegyek, hogy megértessem velük, hogy ez nem nekik való? 12/L

Figyelt kérdés
(az egyik ráadásul cigizik, és drogozik... -.-")
2012. jan. 21. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szard le. ne akarj te lenni a Megváltó.
2012. jan. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ml közöd van hozzá?hagyd békèn őket nem vagy az anyjuk.
2012. jan. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
sztem is hagyd :D hát had tegyék, ha ők ettől másnak érzik magukat :D
2012. jan. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jaj... drog alatt mit értesz? De szerintem is hagyd rájuk, esetleg mondd el anyukádnak ezt a dolgot, hogy ha lesz szülői, akkor vesse fel a témát, hogy ez nem normális és tegyen ellene a tanítónő valamit. Sajnos mindig vannak ilyenek, az én osztályomban is voltak. Most 22 évesen, ahogy látom, hogy hogy meghíztak (pedig mindig engem csesztettek, hogy kövér vagyok, pedig nem :D) meg elzüllöttek örülök magamnak, hogy én nem lettem ilyen :)
2012. jan. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A droggal és a cigivel nem érte egyet, arról próbáld inkább lebeszélni őket (bár nem a te dolgod)

Viszont a sminkben semmi rossz nincsen, én is sminkeltem már akkor,nyilván ízlésesen,és szépen.Egyáltalán nem gáz.Szerintem tök normális!Én mindig a smink mellett vagyok.Ráadásul ehhez tényleg semmi közöd nincsen!Lehet, hogy esetleg neked nem engedik, és irigykedsz?

Ami pedig a hatalmas probléma, hogy nem az a fő kérdésed, hogy a drogról és a cigiről, hogy beszéld le őket, hanem a sminkről??????!! Pont ez a baj!! Tudod hány olyan lány van aki nem sminkel semmi, de drogozik,cigizik?! Erre kell odafigyelni.

2012. jan. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz! Mit kell más dolgába beleütnöd az orrod??? Elegem van az ilyen emberekből. Azt hiszik, ők a megváltók. Ha hülyék az osztálytársaid, akkor hülyék, de ez még nem jogosít fel az okoskodásra! Max egy finom véleménymondás és ennyi.Meggyőzni úgysem tudod őket..!
2012. jan. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sztem ez nem a te dolgod
2012. jan. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ő dolguk, nem a te feladatod megváltani őket.
2012. jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem kellene hagyni, de nem neked, hanem a szüleiknek. Őket próbáld meg valahogy rászedni, hogy fékezzék a lányukat.
2012. jan. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!