Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminklemosót ajánlotok?...

Milyen sminklemosót ajánlotok? Feltételek lent.

Figyelt kérdés
Lehetőleg ne micellás víz legyen, mert az szárítja a bőröm. Szedje le a vízálló szempillaspirált, ez a legfontosabb, nekem azt a legnehezebb leszedni általában. Olvastam a Garnier kétfázisú új sminklemosójáról, és bár ha jól emlékszem az is micellás víz, de véleményeket szívesen olvasnék róla. Az a lényeg, hogy olajos legyen a lemosó, nekem az vált be, viszont én már nem találtam olyat amit használtam. (Isis pharma volt és 2 fázisú, átlátszó, valamint kék színű. Ha valaki tudja hol lehet ilyet kapni, azt is leírhatja.) Előre is köszönöm!

2016. aug. 31. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a 'Babylove Ultra Sensitive Waschlotion' -t használom, olcsó, és le tudom vele mosni a sminket :) De pl. szoktam használni kókusz olajat sminkleszedésre, az is le tudtam szedni a sminket (bár, elsőre furának tűnhet, amúgy könnyű) :)

[link]

érdekesség: [link]

2016. aug. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kókuszolajat ne hogy használj. Inkább próbáld ki a Biodermát.
2016. aug. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Kiegészíteném: kókuszolajat akkor ne, ha hajlamos vagy pattanásokra meg mitesszerekre.

Egyébként vannak jó sminklemosók a patikában is, nézz szét ott.

2016. aug. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2016. szept. 1. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az Yves Rocherben lehet kapni 2 fázisú olajos lemosót, a nevét és az árát sajnos nem tudom, mert úgy egy fél éve elfogyott, és azóta mást használok.
2016. szept. 1. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!