Alapozás korrektorral?

Figyelt kérdés
Van egy korrektorom, ami pontosan passzol a bőröm színéhez, és elég erős a fedése is, ami nagyon jól jön a sok pattanás és a szem alatti karikák miatt. Ha felkenném teljes arcra, akkor ugyanúgy viselkedne, mint egy alapozó, vagy hamarabb lekopna, foltos lenne, stb?

2016. nov. 5. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, ennek semmi értelme már bocs. A korrektor meg az alapozó teljesen más állagra. A korrektort nem tudod olyan jól eloszlatni, valszeg könnyebben le is jön és nagyon látszik. A bőrödnek se jó, ha fullra be van kenve korrektorral. Ja és hát pénzben sem jössz ki jól. Meg időben se, mert nekem pl. ami korrektorom van azzal ha bekenném az egész arcom az pl. fél óra lenne.


De a márka amit hazsnálsz, biztos vagyok benne hogy ugyanaz az árnyalat van alapozóban is, nem?

2016. nov. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs. És egy folyékony korrekrort ugyanannyi idő felvinni, mint egy alapozót
2016. nov. 5. 22:28
 3/4 anonim ***** válasza:
De a korrektor akkor sem alapozó. Ezért hívják korrektornak.
2016. nov. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A korrektor sajnos többnyire elég csúnyán mutat alapozóként használva, nagyon üvölt róla, hogy van valami a bőrödön, így én a helyedben mellőzném.
2016. nov. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!