Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az orromba tetethetek piercinget?

Az orromba tetethetek piercinget?

Figyelt kérdés
Mind a két fülem ki van lövetve és 2-2 lyuk van rajtuk, de az a gond, hogy akárhányszor beleteszem a fülbevalómat, begyullad és még utána is gyulladt 2-3 napig. Tetessek így az orromba piercinget? Nem fog az is begyulladni? Ja és gyűrűim, órám és nyakláncom is van, de ott nem alakult ki irritáció.
2008. okt. 5. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
nem írtad, hogy a fülbevalód orvosi fém, vagy vmi más. Ha nem az, akkor próbáld meg azzal, attól nem kéne, hogy begyulladjon.
2008. okt. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos előre nem lehet tudni! Nekem sosem volt fülbevalóm, viszont orrpiercingem volt, mégsem bírta. Az más, ha nyakláncod van, vagy órád, mert az csak a bőrőd felületét érinti, míg a fülbevaló, a testedben van, akárcsak a piercing. De nővéremnek pl. van fülbevalója, ő csak az aranyat bírja, semmiféle bizsut nem. A köldöke nem bírta a piercinget, a nyelve pedig mind mai napig!
2008. okt. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Eddig ezüst és arany fülbevalóm volt, de egyiket sem bírta. Az orvosi fémet még nem próbáltam.

Köszönöm a válaszokat!:)

2008. okt. 6. 17:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a fülemben volt 4 sima kis fülbevaló meg van egy ékszer porcban. A 4ből 3 úgy begyulladt, hogy ki kellett vennem és megvárni amíg begyógyulnak a lyukak, a porcban levővel is sokat kínlódtam. Van orrpiercingem és ezzel semmi bajom nem volt. Szóval lehet, hogy Neked sem lenne.
2008. okt. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2008. okt. 27. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!