Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miss Sporty sminkek jók?

Miss Sporty sminkek jók?

Figyelt kérdés
Rendeltem tegnap Emag-ról egy Miss Sporty csomagot amiben van egy rúzs, egy köröm erősítő gél, egy szempilla spirál, egy tubus alapozó, egy körömlakk, egy szemtus és egy szemöldök "fésű". Szerintetek akciósan 2990-ért megérte? Jó fajták ezek a cuccok?
2016. nov. 26. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Annyira nem jó minőségűek szerintem.
2016. nov. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Miss sporty XX Long spiral az egyik kedvencem, nagyon hosszü pillákat csinál, csak gyorsan beszárad. Tegnap vettem egy arc primert, Miss sporty Insta Glow a neve, es olyan szépen terült tőle az arcomon az alapozó, mintha hibátlan lenne a bőröm, olyan szép fedést adott az alapozónak. Rossz tapasztalatom még nem volt ezzel a márkával kapcsolatban, egy pár másik olcsó márkával ellentétben (pl.: essence). Nem mindenre igaz, hogy olcsó húsnak híg a leve. Viszont azt nézd meg minden terméken, mikor kibontod a csomagot, hogy nem romlott termékeket kaptál-e (nincs-e jellegzezes romlott szaguk), és hogy megfelelően le voltak-e zárva (azaz, hogy nem-e bontogatták már ki előtted), illetve, hogy minden töretlen állapotban érkezett-e meg hozzád.
2016. nov. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyik termékük sem vált be nekem sosa, de egyeseknek nagyon bejön.


A Krémmánia nevű oldalon is nézzél szét a vélemények között.

2016. nov. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A minőség nagyon gagyi pl. Alapozójuk szörnyen rossz,de nekem onnan van a szempilla spirálom és imádom! Műszempilla méretű pillákat varázsol.
2016. nov. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem jött be, igaz még csak körömlakkot használtam tőle.

Ezeket tiniknek, fiatal lányoknak csinálják, akik még most ismerkednek a sminkelés rejtelmeivel és még nem rendelkeznek tapasztalattal, így a minőség sem éppen kiváló.

A körömlakk olyannyira nem keményedik meg a körmön, hogy bármikor simán le lehet kaparni.

Kezdőknek inkább a Rimmel, Maybeline, esetleg az Essence vagy a Catrice márkákat ajánlom.

2016. nov. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!