Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Goods marketba érdemes venni...

Goods marketba érdemes venni sminkcuccot?

Figyelt kérdés

Karácsonyra azt kapok, de anya azt mondta hogy nem vesz a dm be meg a rossmannban sem mert ott drága. szerintetek a goods marketes is jó?

14 L



2016. dec. 11. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
A szemhéjecsetek nagyon gagyik amik a szemhéjpúderhez vannak életemben csak egy jót vettem ott,ha veszel külön ecseteket jó lehet,alapozót ne ott vegyél vannak habkönnyű BB krémek 1000 ft körül is.
2016. dec. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Én nem vennék ott sminket,inkább nem használnék semmit. Van több ismerősöm aki onnan sminkelte magát és korán ráncosodik a bőre,csúnya az arca. Az essence,catrice termékek sem drágák és sokkal jobb minőségüek.
2016. dec. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha jót akartok magatoknak,ne.

Ezek a legrosszabb minőségű termékek, messziről érződik a bűzéről,hogy ócska kínai.

Rengeteg olyan drogériás márka van,ami olcsó kategóriás,viszont a célnak megfelel a minősége, pl. a Rossmann-ban a Lovely, Müllerben az Essence, Miss Sporty.

Inkább bírd ki smink nélkül,mint hogy ilyen káros, undorító minőségű dolgokat kensz az arcodra.

2016. dec. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem. Nagyon gagyik, rossz a pigmentáció, hamar tönkremennek, helyettük jobban jársz ha nem is vesztek inkább semmit. A drogériákban sem feltétlenül drágák a dolgok, miss sporty, essence pl nem egy méregdrága kategória. Ha a rossmann honlapját felütöd tudsz nézelődni.

Beszéld meg anyukáddal az árkategóriát és azon belül maradva menjetek el válogatni. Kevesebb de jobb minőségű holmit venni jobban megéri.


ui.: én egy időben rendszeresen elcsábultam a százforintosok kínálatát látva, utána meg dobhattam ki a megvett lomot mert semmire sem volt jó...

2016. dec. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem érdemes, nagyon gagyik, lehet olcsók, de annyit is érnek, kuka....
2016. dec. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!